Paddy Travel, Međugorje

Autor erobuss, Siječanj 30, 2008, 22:46:28

erobuss

Paddy Travel
Glavna ulica bb, Međugorje
tel: +387 36 650 482
http://www.paddy-travel.info/index.php



Paddy Travel iz Međugorja bavi se uglavnom vjerskim turizmom. Vozni park čine:


2 - Eurobus AV120
Reg.oznake: 753-T-631, 265-T-240

2 - Neoplan Jetliner
Reg.oznake: 693-J-855

1 - Neoplan Cityliner
Reg.oznake: 904-M-913

1 - MB Tourismo
Reg.oznake:

2 - Opel Vivaro
Reg.oznake:

3 - MB Sprintera
Reg.oznake:
...

stipe15

Prije koji tjedan u Šibeniku rijedak gost - Paddy-jev AV120. ;)

maky

Jučer sam vidio pun Paddyjev Cityliner u Splitu, bio je u prometnom krkljancu kraj Spaladium Arene, po njemu izvješene HR zastave, šahovnice... Vozio je navijače  8)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

borelee

Danas sam njihovog citylainera vidija na aerodromu zemunik... kako je moguče da on sa bih tablicama može kupiti goste u drugoj državi...

erobuss

Citat: borelee  u Travanj 04, 2009, 23:27:16
Danas sam njihovog citylainera vidija na aerodromu zemunik... kako je moguče da on sa bih tablicama može kupiti goste u drugoj državi...

Ne radi se o linijskom, nego ugovorenom prijevozu. Putnici iz zračne luke su u tranzitu kroz Hrvatsku, idu u drugu državu. Mogli su unajmiti i taxi da dođe po njih  ;)

erobuss

Kupili su Citylinera N116 reg. oznake 495-T-942.

maky

Cityliner i Jetliner jutros viđeni u Kaštelima. Noćili su u blizini zračne luke...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

trucker


elvis


max

#9
Jutros u Zenici.                                                           

elvis

Neoplan Jetliner uslikan prije par minuta na INA-i,nekadsnjoj KONI benizskoj pumpi 4 km od Konjica prema Sarajevu,vozi neku sportsku ekipu,Sofer je bio kod prednjih vrata pa nisam slikao drugu stranu,prednja maska busa je od N1116,zaista lijepo izgleda


damir050

Ovo je cinimi se prije  mercurovog trznog centra iz pravca Konjica , ako nije tako Elvise ispravi me molim  te

elvis

Nije,Merkur je odmah na izlazu iz Konjica,a ova benzinska je udaljena od Merkura prema Sarajevu jos 3 km ;)


Tomek