Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

NP-549

Da, to bi bilo fora da su busevi na 800 plavi, a ostali narančasti na karti.

Zglobni Conecti su svi na liniji 32 i rijetko zalutaju u grad.

kigor

Bitno da je aplikacija ponovo on line nakon nekih 3 tjedana.
Vremena na stanici su svakako ona predvidena a ne realna. No vidimo gdje je bus pa se mozemo orjetirati.
Zanimljivo da sam naletio na nekim stanicama da neki bus nije ni najavljen u dolasku ma koliko dode.
Valjda ce razlicite bugove u nekoj novoj verziji i otkloniti te popravit, no ovo je vec dobro

Čelični

#872
Citat: NP-549  u Siječanj 03, 2018, 21:05:46
Nema linije 3 uopće, na 3A se prikazuje garažni broj.
Citat: Matija87  u Siječanj 03, 2018, 19:57:43
zanimljivo kako i dalje nema istočnog prigrada , minibus linija i pojednih opatijskih linija...
Linija 3 prolazi "sjevernim koridorom" nema ni 9, 1B, 5A,8A, nekih prigradskih itd. Uglavnom kako sam načuo prikazane su u probnom vremenu aplikacije (kako je gradonačelnik rekao oko 6 mijesci) samo linije koje prolaze "pametnim stanicama" Žabica i Riječki neboder.
Nakon probnog vremena aplikacija bi se usavršila i s vremenom pokazivala sve linije.

Matija87

Citat: NP-549  u Siječanj 03, 2018, 21:05:46
na 3A se prikazuje garažni broj
+ nema uopće prikazanih stanica od Morčića do Bezjaka  :o

Boki651

U biti nisu ništa ni mijenjali, samo ponovno pokrenuli.  To su i dalje predviđena, a ne stvarna vremena dolazaka autobusa na temelju pozicije na GPS-u. Lakše bi bilo kad bi filter postojao pa da odmah mogu selektirati liniju koja mi treba, a ne dobit kartu koju onda moram zoomirat do besvijesti da bi našao stanicu koja mi treba, ako je riječ o centru grada. I pretraga po stanicama ili linijama bi olakšala posao. Valjda će se pomaknuti s mrtve točke u budućnosti.

Čelični

#875
Slažem se u potpunosti s Boki651 sve što je napisao u prethodnom postu. Samo bih nadodao nešto u prilog tomu. Ta predviđena vremena, a ne stvarna čak se ne slažu (bar na mojoj liniji 5) sa vremenima na voznim redovima koje je Autotrolej postavio na stanicama.Na mojoj stanici "Staro okretište" po voznom redu na stajalištu piše da autobus dolazi za 8 minuta s Drenove, a na aplikaciji 10 minuta. Uvijek stigne (osim kad nema gužvi ) za 8 minuta nekad čak i prije. Isto tako kada na aplikaciji pogledam na karti polazak je ispravan ali autobus stigne velikom većinom po voznom Autotroleja na stanici, a ne aplikaciji. Isto tako jučer kasno navečer dok sam čekao liniju 5 na "Riječkome neboderu" piše na aplikaciji dolazak sa polazne stanice "Jelačićev trg" za 4 minute, a na voznom redu za 2 minute za koliko je i došao.
Dakle da rezimiram što sam gore naveo mogli bi za početak bar uskladiti predviđena vremena na aplikaciji s onima predviđenim na voznim redovima postavljenih na stanicama koja se bar na mojoj liniji ne poklapaju.

NP-549

#876
A taman i da se poklapaju to je relativan pojam.  Npr spomenuta linija 5, nemože imat isto predviđeno vrijeme dolasaka sa okretišta na groblju recimo do Škurinjske crvke ujutro u 7:00, i navečer u 20 sati.  To su nekakva okvirna vremena koja odstupaju par minuta amo/tamo ovisno o dobu dana, prometu, vozaču.....  i o udaljenosti stanice od početne. Što si dalje veća je mogućnost odstupanja.  Neće na Frkaševu ili kod škole Drenova odstupat 5 minuta od voznog reda, al u Nikole Tesle može i 10.  Al slažem se da ako su već negdje navedena ta vremena onda bi barem trebala bit jednaka svugdje

lussin

202 sa neuobičajnim displejem s obzirom na lokaciju. Poslije sam ga vidio na KBC, ali također sa 10A straga

Bocko

Nemaju ni par mjeseci a već je stoka porazbijala stop gumbe, na zadnjim vratima nema uopće cijelog segmenta dugmad.
Hrčci požderali ove spužve kraj vratiju itd

LD470

Ni par mjeseci? Krenuli su u promet 28.11.2016. što je hvala bogu pred više od godinu dana.

Boki651

Nema veze otkad su u prometu. Nema opravdavanja za uništavanje javne imovine. Najbolje da su svi kao 651, tamo nemaš što razbiti ili uništiti ili kao "kockice". Za stoku i nije ništa drugo. Vjerojatno je bio u društvu pa da se malo pokaže.

MAN truck bus

Te spužve i u ZETovim Citarima isto pojedene, a na nekim skoro maknute.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Sebo

vidi se da im fali solasa sada kada su Manasi otisli, tako su danas npr. na 1A vozili harmonika i minibus  rofl

takoder, na 32 je vozio 736, je to prvi odlazak novih Conecta u prigrad?

NP-549

Bili su i 737, 739 prošli tjedan

Bocko

Već 2 mjeseca nisam vidio da ni u jednom busu radi najava (pogotovo u 1g. plinaša)
Danas na NREF-u: