Premija, Seget Vranjica [ST]

Autor autobusi.org, Svibanj 23, 2008, 21:23:34

nnevenkoo

#15
 tu setru sam ja vozio cijelo ljeto, al ne tada kad je kradena, nikad nije nadjena-kao da je  zemlju propala. Ipak vjerjem da ce se naci , jer s,pa makar  e mora negdje pojaviti,pa makar u drugoj boji !!

MB 0404 eurostar

ako je bila na leasingu, a ne nađu je more se pozdraviti i sa busom i sa učeščem

IKAS

#17
Citat: MB 0404 eurostar  u Veljača 02, 2013, 22:35:45
ako je bila na leasingu, a ne nađu je more se pozdraviti i sa busom i sa učeščem
A kak si ti .... Kaj se mjesas ako ne znas kak ide to s leasingom.
Evo ,ja delam u leasing kuci i kazem ti da ce gospon dobiti sve,cijeli iznos ucesca.  >hammer<

MB 0404 eurostar

Tako sam čuo od nekog šofera od novačić prijevoza da je bilo za njihovog tourisma, a sta je ovo forum ili ovog privatnika nesmim komentirati jer ti to nedas šefe

nnevenkoo

Neki ovdje kao da mješaju kruške i jabuke, jer kakve veze ima  lizing, samo je bitno osiguranje za bosnu,c.goru i srbiju jeli doplačeno, u ovom slučaju je sve ok i steta je naplačena i več je naručen druga setra.,čak imam informaciju da je dobit, jer se puno radilo 6 mjeseci prije nego je ukradena. al to se  jedino tiče gazde.

nnevenkoo


actros

stigla je SETRA 416 GT-HD troosovinac , registracije ST-443-ZD ,boja plava metalik, a na bokovima ima lijepu shemu na kojoj piše upravo ovo podebljano  thumbs

hehu123

#22
ja sam prošli petak/četvrtak vidio metalik plavu setru sa tom shemom u Krapini ispred Presečkove stanice ze tehnićki pregled

actros

#23
za početak zahvala kolegi Avtomontažafan-u, koji je prinovu uhvatio još prije dvije godine; i izgledala je ovako:


dok danas izgleda ovako:




EDIT: samo da napomenem da sprijeda još uvijek stoji natpis PEMI

actros


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mate


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mate

Odlicna S416 GT-HD u subotu u ZG