Raznolike spekulacije oko novih autobusa (numeracija, raspoređivanje po pogonima i linijama...)

Autor Ivan, Listopad 10, 2008, 12:24:05

Shole

Citat: Shole  u Veljača 25, 2009, 18:49:31
I, šta predviđate u vezi numeracije za modele koji su ostali?

APP:
Citare nastavljaju do kraja, ionako će se brzo oslobodit 212-219,  224 zadnji
Lion's City -  možda konačno na 300  (dal su bili kad busevi na 300 od kad je ovakava podjela garažnih po garažama?)

APD:
Citelis (zglobni) - možda od 740 nadalje pošto neće odma ispilit ovih 20-ak O305G
Lion's City - 680 nadalje
Citelis (solo) - 450 nadalje

Evo za MANFAN-a koji me je napao da nemam pojma jer ionako ne živim u Zagrebu.  Moja pretpostavka o garažnim brojevima i jedina greška je što su solo MAN i solo Citelis zamjeniil garažne.  I preskočili su brojeve od SG242.

I ja još uvijek čekam sliku, ili bilo kakvu potvrdu o garažnom broju 875 u Velikoj Gorici.

conecto

Napisao sam u temi o Citelisu garažne koje su dobili 4 od njih:
dva solaša 681 i 685 (dakle nisu još po redu nalijepljeni)
dva zglobna 743 i 744
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

Nastavljam razmišljanje oko špekulacija na kojim bi linijama mogli voziti CNG- Citelisi. U svakom slučaju nekako smo nategnuli ovih 60 gdje bi eventualno mogli voziti pa mi se nameću neka pitanja: Da li je tih 60 ujedno i limit za garažu Dubrava kad su u pitanju CNG autobusi?
Da li nakon njih nema više mjesta na trenutnim linijama za nove CNG-autobuse?
Da li će se u slučaju dodatnih nabavki CNG-autobusa morati uključiti i Podsused?

Naravno, sve pod još neprovjerenom pretpostavkom da su nepogodni za brdovite linije i one s puno km zbog navodne male autonomije...

Što ostali misle o tome?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Ivan

Citat: conecto  u Travanj 18, 2009, 02:03:15
Nastavljam razmišljanje oko špekulacija na kojim bi linijama mogli voziti CNG- Citelisi. U svakom slučaju nekako smo nategnuli ovih 60 gdje bi eventualno mogli voziti pa mi se nameću neka pitanja: Da li je tih 60 ujedno i limit za garažu Dubrava kad su u pitanju CNG autobusi?
Da li nakon njih nema više mjesta na trenutnim linijama za nove CNG-autobuse?
Da li će se u slučaju dodatnih nabavki CNG-autobusa morati uključiti i Podsused?

Naravno, sve pod još neprovjerenom pretpostavkom da su nepogodni za brdovite linije i one s puno km zbog navodne male autonomije...

Što ostali misle o tome?
Mislim da je to zasad to što se tiče CNG-a, ako ima nekoga u zagrebačkim strukturama tko se bavi javnim prometom i istovremeno ozbiljno promišlja politiku (a nadam se da ima takvih), zna da sljedećih par godina prvo treba riješiti pitanje ruskih plinskih kriza i novih putova opskrbe, ovih 60 će biti taman broj uz koji postojeći vozni park (ako budu ozbiljni i ne bude nepotrebnih rashoda autobusa godišta '97 i mlađih) može prebroditi takve događaje vjerojatno i bez redukcija voznih redova, nabavljati više plinskih bi trenutno značilo dovoditi autobusni podsustav u bezizlaznu situaciju...

Shole

Par nedoumica koje treba provjerit, pa ako netko nešto uhvati nek napiše:

98,606 ? - prošlo više od mjesec dana, a nitko nije vidio novi Cacciamali u prometu  (28.03. stajao s probnim tablicama u APP).
100,101,103-110  da li su svi na broju, ili je još neki otišao u Goricu?
406 - dali je još APD ili je postao 806 ?
ex APP 51 - da li je postao 864 ili 867
875,880 - da li se pojavio još neki NL '99 ?

štefek

406 407 408 409 410 411 več dugo u gorici
412 414 415 416 od danas u paVG
413 dolazi u ponedjeljak
a svi ostali do 424 dolaze u 6 mj.
uskoro još 6 NL-a dolazi u paVG
862 863 865 869 PRODANI U VUKOVAR ALI JOŠ NISU ISPORUČENI
51 = 867 (nije registriran)

Shole



mansg313

U VG postoje MAN-ovi NL 263 od 875-879 danas je 879 na 310 zajedno sa 809 dok su mu ostala brača na 311,324 te još nekim VG linijama