Kondor, Istočno Sarajevo

Autor lav, Kolovoz 06, 2008, 00:07:37

lav

Kondor doo I.Sarajevo
tel/fax:+387 57 317 500
www.kondor.ba



busfan

Mislim da je ovo novost, 328DT

Prijedor-Beograd

Dromolog

Bok, imam pitanje! Zna-li netko svake informacje o linji Kondora Sarajevo- Beograd (iz Beograda u 22:30). Zanima mene sve- kilko sa plača za prijevoz, kaki autobus tamo vozi, kao je kasni i sve ostale. Hvala ljepa za odgovor!!

mb0404

Citat: Dromolog  u Lipanj 07, 2009, 17:00:54
Bok, imam pitanje! Zna-li netko svake informacje o linji Kondora Sarajevo- Beograd (iz Beograda u 22:30). Zanima mene sve- kilko sa plača za prijevoz, kaki autobus tamo vozi, kao je kasni i sve ostale. Hvala ljepa za odgovor!!
Imas sajt pa pitaj za generalije preko poruke,ako su korektni odgovorice.

ike

Što se tiče prevoznika Kondor, ne kasne, autobusi su super a za cijenu karte moraćeš pitati njih. Telefone imaš na www.kondor.ba

Tomek

Ovaj link je postavio elvis u temu od Croatie busa jer sumnjamo da je ovaj MB O404RHD kupljen od Croatia busa.. Zna li netko više?

http://www.blic.rs/stara_arhiva/arhiva/2006-05-03/strane/hronika.htm

busfan

Mislim da je taj MB u Kondoru otprilike od 2002-2003god, ako sta to pomaze

PROFA

Jedno sam se vozio sa njima iz Lukavice Srpsko Sarajevo solidni su bili bila je katna setra samo neznam jel ova!
Jedino mi je sofer bio smijesan i legendaran rekao je ako se neko bude izuo u busu da ce mu bacit cipele u voznji ali ugodna voznja! :)

Tomek

Citat: busfan  u Studeni 05, 2009, 09:17:44
Mislim da je taj MB u Kondoru otprilike od 2002-2003god, ako sta to pomaze

Puno pomaže, jer gbr497 u Croatia busu je nestao baš tih godina.. Pretpostavljam da nakon ove nesreće nije sređivan?

PROFA

Ma nije nestao vijerovatno je prodat i tako mu se trag gubi,a otpisan kao u rashodu to se tak radi!

elvis

Citat: PROFA  u Studeni 05, 2009, 11:53:00
Ma nije nestao vijerovatno je prodat i tako mu se trag gubi,a otpisan kao u rashodu to se tak radi!

Daj PROFA smiri malo strasti,ako je nestao znaci da ga nismo vidjali,ne mora sve imati kriminalan zavrsetak,znaci da je prodat ali da nismo znali kome,takve stvari ne stoje na oglasnoj tabli na svakom kolodvoru pa da svi znaju ko je kome sta prodao i kada

PROFA

Ma ja ti kazem kako ide ,ja kupim kamion i radi 5 godina jer u EU je minimum 5 godina i otpisem ga kao srot,a prodam gfga jer ako nebudes tako ragio sa firmom PROPADAS!

kilometar

Citat: PROFA  u Studeni 05, 2009, 21:51:14
Ma ja ti kazem kako ide ,ja kupim kamion i radi 5 godina jer u EU je minimum 5 godina i otpisem ga kao srot,a prodam gfga jer ako nebudes tako ragio sa firmom PROPADAS!
PROFA jarane,daj popusti malo,pa ne može baš sve biti kriminalno ;)