Opća diskusija

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:41:25

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

josipgrgin


josipgrgin

Evo mene opet jeli ima negdje za skinut mercedes benz conecto g 0345 ? Gledan da jeman vozni park od firme Promet Split
Ako treba platit nije problem
Unaprijed hvala

prometnik

kupi kartu spasi Promet

josipgrgin


Lion's Driver

#380
ok...znači HITNO... vi mlađi ko je stručnjak za OMSI 2... (ja sam sve zaboravio i ispa iz igre totalno) Kakav mi laptop triba, kakva konfiguracija da bi OMSI 2 fino radio sa što manje skakutanja a da imam fine postavke i kolekciju Promet Split (MAN NG, sve odlicne izvedbe Lions City, citaro facelift, Citaro C2....) uz mape Hamburga i Projekt Szczecin 4.1? Mislim da ne treba bit gamerska brutala  pivkan

podgora

Citat: Lion's Driver  u Veljača 09, 2018, 16:51:28
ok...znači HITNO... vi mlađi ko je stručnjak za OMSI 2... (ja sam sve zaboravio i ispa iz igre totalno) Kakav mi laptop triba, kakva konfiguracija da bi OMSI 2 fino radio sa što manje skakutanja a da imam fine postavke i kolekciju Promet Split (MAN NG, sve odlicne izvedbe Lions City, citaro facelift, Citaro C2....) uz mape Hamburga i Projekt Szczecin 4.1? Mislim da ne treba bit gamerska brutala  pivkan
Evo ja ti ovo iman ovo i meni super radi.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

josipgrgin

A moze i laptop asus n 550 posluzit za omsi

MAN truck bus

#383
Evo ovo ti je specifikacije mog laptopa. Zmaj. Pokreće sve addon mape i autobuse, jedino ima problema s mapom Beograda. Ona je jako zahtjevna i nju nemogu voziti. Koristim Routeresove postavke i OMSI mi radi odlično! Projekt Scecin mi ima uvijek FPS oko 20, a Grundof 30+ FPSa. byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

josipgrgin

Koja je graficka kartica na vasen laptopu

MAN truck bus

Nivida Geforce je grafička, a sad ne znam točno koji model.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Lion's Driver

kaže predloženi zahtjevi ovako... a ja kad bi instal mape to bi bio szczecin 4.1. ili onaj semifiktiv....beograd ona dalmacija i mozda hamburg... autobuse naravno sve šta promet ima... je da vozim autobus al gušt je gušt  ;D

Teutonic

Ja imam gejmerski komp (mogu GTA 5 na preko 60-100 fps na very high,Battlefield 1 60 fps solidnih na high za usporedbu) i OMSI mogu onako zadovoljavajuće igrat,ali sam ga se ostavio jer nema nijedne mape po mom ukusu (ja sam poceo radit drugu mapu nakon dalmacije ali kad san prenosija sa starog na novi komp zaboravia san prenit map folder  russian_roulette ),držim ga instaliranog za svaki slučaj onako za testirat koji bus možda koju mapu.Inaće gušt mi je vozit (do D kategorije me dijeli još par godina) ali OMSI je jednostavno sirov za mene,vama šta je gušt neki bus provozat to je odlično,meni je gušt više u vožnji pa igram ETS 2.

podgora

@Teutonic šteta al ja mislim da ti to možeš jer dobro radiš mape poćmi radit opet.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

prometnik

Mjesta za temu ets 2 na ovome forumu nema jer je forum, kao sto i samo ime govori Autobusi.org ....
kupi kartu spasi Promet