Presečki infrastruktura i rashod

Autor ivog, Studeni 27, 2007, 17:57:49

ivog


Tomek

Pa evo iz Krapine dvije slike

Isuzu i Steyr - nažalost mali autobusi zamjenjuju sve više klasične



Ispred garaže Steyr koji još vozi



U garaži u Krapini su bili još sparkirani Bova Futura troosovinac i Neoplan Skyliner dok je na popravku u hali bio Neoplan Euroliner N316SHD.

maher03

ovaj steyr je napustio  rip  :-[ počivao u starom željezu
MaHer03

zlikowszky

Ovog vikenda rashodovana je jedna od povišenih TAZ Dubrava. Vidio sam da je u "šturcu" s ostalim grobljem u Velikom Trgovišću i mislio da čeka neki popravak, danas vidim nema tablica, znači gotova je. Samo još da dokučim g.b
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

zlikowszky

Još malo da se nadovežem na moj prethodni post. Danas sam vidio kad su iz garaže izveli drugu TAZ Dubravu i odjednom preokret situacije...Poskidali su sve prozore s nje, obukli sjedala u najlon i čini mi se da ide na lakiranje, a možda i nešto više. Također, nema tablica ali očito se radi na njoj...Možda će i ovu s prethodnog posta obnoviti...Možda im ipak ima spasa....
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tomek

Ako Dubrava ide na obnovu nitko sretniji od mene. Inače liniju za Zagreb danas vozila visoka Dubrava gbr10-72, tako da ta nije sigurno  ;)

zlikowszky

Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

zlikowszky

Setra 215, gb 10-54 već dva dana bez tablica u garaži Veliko Trgovišće. Vjerojatno i ona ide u rashod. Još nisam dokučil koja je Dubrava obnovljena...Također, i posljednji TAM 260 već 10-tak dana čami, ali još ima tablice...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

zlikowszky

Evo friških informacija iz Presečkog....

Neoplan Skyliner je konačno prodan i otišao je već prije par dana u Srbiju. S njim su otišle i dvije one prigradske Setre 215 istom kupcu.
Nadalje, najvjerojatnije će se prodati i svi Citylineri a na njihovo mjesto dolaze Berkhofi i Bove.
TAZ Dubrava 10-71 je otišla u rashod a 10-83 je obnovljena i dobit će standardnu Presečki shemu.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tomek

Koje dvije Setre S215UL? Ona ex CTZ i?

zlikowszky

..i ova s crveno, plavo narančastim paunovim repom i plavim natpisom Presečki.
ova:

Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

zlikowszky

Dubrava o kojoj sam pričao je obnovljena, prekjučer su s njom manevrirali po garaži u Velikom Trgovišću. Zasad je potpuno bijela. Valjda je pripremaju za registraciju....
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

zlikowszky

Citat: zlikowszky  u Travanj 29, 2009, 11:01:40
Dubrava o kojoj sam pričao je obnovljena, prekjučer su s njom manevrirali po garaži u Velikom Trgovišću. Zasad je potpuno bijela. Valjda je pripremaju za registraciju....

Registrirana i vozi.
Zasad potpuno bijela....samo natpis vlasnika na vratima...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

zlikowszky

#28


Danas izrezana :'(

Dečki iz Univerzala harače po garaži...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tomek

Evo par slika rashodovanih od danas:











Među njima je rashodovan i jedan TAM190A110 pa bih molio zlikowskog da proba saznati gbr.