Setra

Autor Tomek, Prosinac 01, 2007, 16:32:40

fivestar

Dali netko zna kolika je razlika u cijeni između S516HD/2 i S516MD??
Nisam baš nešto previše sretao MD na cestama po zapadu, a i nevjerujem da kod nas ima bar jedna registrirana.

Poslano sa mog m3 note koristeći Tapatalk


Nalc

Francuzevićeva S417 GT HD (nemam pojma koja rega, teško vidjeti kad voziš 170) ima naprijed umjesto Setrine lajsne Mercedesov znak.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk


lussin

Citat: fivestar  u Srpanj 31, 2017, 22:10:03
Dali netko zna kolika je razlika u cijeni između S516HD/2 i S516MD??
Nisam baš nešto previše sretao MD na cestama po zapadu, a i nevjerujem da kod nas ima bar jedna registrirana.

Poslano sa mog m3 note koristeći Tapatalk
Ne bi trebala biti prevelika, budući da je razlika samo u visini, po opremi su jednaki

Kolega garažer


Izvor:AUTOLINE
PROMET Split

lussin

Vjerovatno ima lift za invalide u širini stepenica

Majstor

Nalc
Francuzevic nema Setru 👎🏼
Samo mi sudite pošteno !

Nalc

E fučkaj ga, bus ima ComfortClass stražnja svjetla i Mercedesov znak naprijed. Tak da.....

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk


Majstor

Ima travega 3 os
Samo mi sudite pošteno !

Dreamwalker

Ima li tko za uploadat ili poslat brošuru ili katalog tehničkih specifikacija motora za Setru 400 prije redizajna iz 2007./2008.? Na netu ima iz 2012. koliko sam uspio naći, ali mi to trenutno nije područje interesa.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Fan coaches

Interesuje me koliko košta Setra S 517 HDH nova, iz tvornice ?

Marko NS

#430
fivestar
Razlika u ceni je oko 20000€ do 30000€ izmedju MD i HD modela , nema ih bas puno u EX YU verovatno zbog malog prtljaznog prostora ali ih zato ima nekoliko u Flixbusu sto je pozitivna Vest po meni  :D
Fan coaches
Sve zavisi od opreme koju izabere kupac ali krece cena od nekih 420000 € za solidno opremljenu 517 HDH , jedan poznanik je uzeo za Setru 516 HDH nesto manje od 490000€ Ali bus je sa full opremom znaci sa svim sigurnosnim sistemima,razmak sedenja 4 zvezdice, imitacija laminata na podu , panorama krov i Sedista Setra Voyage Ambassador.   :D :D :D :D :D

shef

Evobus zamjensko/test vozilo
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

gorgoroth

Ovu Setricu sam uhvatio danas u Rijeci, predivno















Lion's Driver

pitanje... 😁

kako na setri  515 hd 2014 god funkcioniraju 2 tanka... na 3 čepa? treba li lijevati na sva 3 čepa da se napuni? kolega mi je nalio 400 litara a kazaljka na pola

znam da treba otvorit obe strane da preljeva al postoji 3 cep iza prve osovine

između osovine i boxa sa lijeve strane  umnik2

Lion's Driver

Šta mislite? Oće li se krenuti u proizvodnju Setre petice NF? UL ajmo reć ima u izvedbi MD  umnik2