ZET razno (3)

Autor MAN19464, Ožujak 29, 2017, 15:57:45

MAN truck bus

Više na ZETovoj stranici nije Zagrebački holding u gornjem lijevom kutu već je Grad Zagreb.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

To je link na mrežnu stranicu Grada
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

Ti si kao suprug u braku - uvijek sazna posljednji! ;D
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Dreamwalker

Za rubriku vjerovali ili ne.

https://www.24sata.hr/news/presiroke-su-za-aparat-prodali-karte-a-ne-mogu-se-ponistiti-556999


Citat:Preširoke su za aparat: Prodali karte, a ne mogu se poništiti

Išla sam na posao. Kupila sam jednu kartu od vozača autobusa. Htjela sam je poništiti, no nikako nije mogla ući u aparat, kazala je putnica.

Na ZET-ovoj autobusnoj liniji 136 Špansko - Črnomerec prije nekoliko dana prodane su karte koje se nisu mogle poništiti.

- Jedna cura kupila je kartu. Pokušala ju je poništiti, no nije uspjela. Kupila sam i ja kartu od vozača te je nakon nekoliko pokušaja nisam uspjela poništiti u aparatu. Kazala sam vozaču da nešto nije u redu s kartom, na što mi je on kazao da je očito došlo do pogreške. Kazao nam je da se slobodno možemo voziti iako nemamo poništene karte - kazala nam je putnica.

Dodala je da je tijekom vožnje razmišljala što će reći ako dođe kontrola te zatraži kartu koju nije poništila. Naime, kartu nije mogla ponišiti jer je dva milimetra šira od uobičajenih ZET-ovih karata koje se prodaju.

Uobičajena karta široka je 30 milimetara, a neispravna karta ima 32 milimetra.

Iz ZET-a su se putnicima ispričali zbog neadekvatnog formata karte.

- Vozač je konkretan slučaj odmah dojavio nadležnoj službi. Promptno je obavljena i dodatna provjera dimenzija karata kojim raspolažemo i nisu zamijećene daljnje nepravilnosti. Sigurni smo kako je riječ o sporadičnom slučaju nastalom u procesu izrade karata. Napominjemo kako su sve vrste karata označene odgovarajućim serijskim brojem i pripadajućom zaštitom, a u praksi ne očekujemo poteškoće za korisnike - odgovorili su nam iz ZET-a.

"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

smogovci.bbb2

#364
Evo i u ST (fotografija XDonald) znaju koristiti ledice samo u ZET-u ne. Pa mislim stvarno koja nas ekipa u ZG vozi ::|

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

MAN truck bus

Taj je vozač inače "omiljen" na 232. On je često vozio za Čret pa su ga htjeli tući (pretežno je vozio kasne) i sad onda vozi sve linije i mješovito smjene.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

citaro

Tina Turner vozi u ZET-u?

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

citaro

Kojeg sad indeksa? Zakaj ne citiras na kaj se referiras, buduci da se ocito ne radi o zadnjem postu?

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

Citat: 421  u Siječanj 25, 2018, 15:17:06
Najbolja. Nije sve u LEDicama. Tebe to korištenje, očigledno,pali!
Ne pali me već samo to nešto govori o Vama good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

zejd

Te ledice na c2 se same pale ja mislim, sa kontaktom ili paljenjem motora, nisam siguran..
-------------------------------------------------------------
http://s1379.photobucket.com/user/busppz/slideshow/

MAN truck bus

Pale se i na MAN Lion's City G i Iveco Urbanway i Iveco Crossway. Vozači imaju samo naviku palit poziciju ili kratka svjetla, a tada se gase LEDice i to smogovca cijelo vrijeme tuče u mozak.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

dominik,

#374
Vožnjom samo s pozicijama napravili su prekršaj odnosno potpuno suprotno zakonu, ali to još nisam primjetio da rade.
Samo za napomenu da se ledice tako gase samo na L.C. G dok se kod ostalih (Iveco) pri paljenju pozicija /kratkih svjetala ledice prigušuju i postaju pozicija.
Druga je stvar što većina vozača o dnevnim svjetlima ne razmišlja ( nije ih briga) te automatski pale nepotrebna kratka svjetla po danu, dok se opet s druge strane u novim natječajima inzistira na LED dnevnim svjetlima, no to je priča za sebe.