Simplon, Leskovac

Autor peja, Travanj 01, 2009, 23:38:49

arsenal

MAN Lion`s Coach troosovinac.


jesrib

mozda sam malo zakasnijo...ali svejedno, dali postoji kakva slika od prerađenog travega, bas me zanima kako izgleda,,..hvala
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!



elvis

Ova zadnja slika,jel uradjena prije nego sto je zaplijenjen,ili je napokon vracen Simplonu ???

mirotvorac

Citat: elvis  u Studeni 07, 2010, 23:18:38
Ova zadnja slika,jel uradjena prije nego sto je zaplijenjen,ili je napokon vracen Simplonu ???

Nije vracen,lezi vec 2 godine na parkingu Saobracajne policije na auto putu za Nis.Samo ga povremeno provozaju po parkingu i promene mesto,zasto to rade ko ce ga znati.

jesrib

na sliki izgleda stvarno lepo preradjen, verovatno stelovan u bursi? ili u bg?
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

Galeb


Cityliner na izlez - Kicevo

Nešić

#23
Citat: mirotvorac  u Studeni 08, 2010, 20:11:50
Citat: elvis  u Studeni 07, 2010, 23:18:38
Ova zadnja slika,jel uradjena prije nego sto je zaplijenjen,ili je napokon vracen Simplonu ???

Nije vracen,lezi vec 2 godine na parkingu Saobracajne policije na auto putu za Nis.Samo ga povremeno provozaju po parkingu i promene mesto,zasto to rade ko ce ga znati.
Auto je neregularan tako da put nece ugledati jos dugo..
Citat: Galeb  u Svibanj 21, 2011, 16:17:46
http://i820.photobucket.com/albums/zz123/Galeb_Oh/n1116simplon.jpg
Cityliner na izlez - Kicevo
Nije vise ovaj City kod njih..

jesrib

jel neko zna sta je sa onim njihovim travegom sto je bijo zapljenjen. skoro sam prolazijo kroz beograd i nema ga vise na parkingu kod saobracajne policije.
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

Samke

Vraćen je Travego, prefarban u crno. Znači detaljno je repariran, rađeno haman sve nanova, perfektno izgleda sada.

5AR

#26
Travego SHD



jesrib

pa morali su malo sakriti sramotu od 2 godine, ali svejedno je bus fantastican!!!
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

ROAD

Njihov Mercedes Tourismo, koji je inaće ex. Lotus Novi Pazar, je imao težu saobraćajku kod Mostara sinoć. Čitava lijeva strana je uništena, a vozać koji je udario u autobus je imao infarkt i ostao je na mjestu mrtav.
NEOPLAN VIP CLASS