Avrigo, Nova Gorica

Autor Berlingo, Veljača 16, 2010, 00:33:39

5AR


Berlingo

1.07. Postojna i okolica.



Berlingo


Berlingo


Berlingo

Postojna


Redovna linija Ljutomer-Nova Gorica.

Berlingo


Berlingo


Berlingo

Danas u mijestu Rakek. Ljubljana- Cerknica- Prezid.


Postojna i uvijek druga postava.

Shole

Naš Prezid ili neki njihov ?

Berlingo

Tesko pitanje ali mogu se raspitati. Po meni bi ovo trebalo biti za nas Prezd. Oni ga isto imaju ali neznam da li bi imalo smisla da linija ide toliko kruzno, pa da se iz Cerknice vraca prema Ljubljani. Pitat cu decke kad budem opet tamo na utovaru.

Berlingo

Evo, ukucao sam "Avtobusna postaja ljubljana" i dobio popis svih stanica autobusa koji krecu od tuda. Pod imenom postoje samo dvije. Prezid (Hrvaska/Croatia) i Prezid (mejni prehod). Znaci ipak je to taj nas Prezid.

5AR

#26
Citat: Berlingo  u Kolovoz 11, 2010, 21:29:17
Evo, ukucao sam "Avtobusna postaja ljubljana" i dobio popis svih stanica autobusa koji krecu od tuda. Pod imenom postoje samo dvije. Prezid (Hrvaska/Croatia) i Prezid (mejni prehod). Znaci ipak je to taj nas Prezid.
Je je, naš Prezid.  ;)
Prezid, 4.09.2008.

114


32

Berlingo

Svaka cast majstore! Inace, jednom sam imao dostavu u Fuzine i taj je dan trebalo do Cerknice (tocnije Podskrajnik) po robu. Prosao sam taj G.P. ali prazan. Pun nebi mogao. Vise se ne sjecam pola toga.

5AR

Evo još, na okretištu iznad Prezida

32


u centru Prezida

114


115

Berlingo

Ja ih cjenim jako puno. Ovo su moje najbolje slike od kad slikam njih. Slikano je negdje u prosincu prosle godine u Postojni.