Slike iz OMSI-ja

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:39:04

C2

S Citarom s 3 vrata EURO 3 VOITH, motor na desnoj strani, 4 stolice nasuprot 3. vrata, 3. vrata automatska i 3. vrata sa stepenicom. Linija 237 u Budimpešti 2013. Brdska linija s malim okretištem zbog kojeg je nužno vozit unatrag.

MAN truck bus

@C2
Može link od Citara? Fala
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN SL222

#452
Što se tiče sekretarice znam da kod nekih autobusa kad ukucaš liniju i rutu i kreneš voziti počne govoriti ime stanice,mislim da je to kod 3 gen addona,za ostale ne znam.

lussin

Na mapi Dolni Kounice putnici govore češki

C2

Eto me ponovo u Budimpešti (2008-2013) na liniji 26 sa Mercedes-Benz Capacity

C2


C2

Testiranje relativno novog modela - MAZ 215. Solidan model, ima 5 vrata što znači da je za opterećenije linije. Grundorf je samo za testiranje, kasnije ću ga provozat na ozbiljnijim linijama.

C2

Provozao sam Jelcz M185M Vectus u Beču na 23A. Kao što vidite na slikama dosta opterećena linija. Po meni je taj Jelcz jedan od najboljih autobusa za Omsi, vjerujem da će tako dobro ispast Conecto kojeg je najavio za prosinac, odlično bi bilo kada bi završio i Citaro jer bi bio bolji od ovih dosadašnjih.

josipgrgin


lussin

Uskoro bi trebao izaći Helveteov MAN Lion's Coach u EEV i Euro 6 izvedbama

C2

I meni su se slične stvari događale. Malo pojasni kada ti se to događa, npr kada učitavaš bilo koju mapu, određenu, određen model...

C2

Najbolje je napravit reinstalaciju. Ove sve bitne stvari naravno spremiš. To sam morao napraviti kada sam imao slične errore.

C2

Meni je 63 uvijek pretrpana pa moram velik bus uzet.

C2

ZET-ov Citaro na 34 u Budimpešti Obuda (2008-2013).

C2

Mapa: Budapest Obuda (2008-2013)
Bus: Man A21 Lion's City EEV
Linija:237

Provozao sam MAN-a na brdskoj 237 i stvarno je solidan za takve uvjete.