Slike iz OMSI-ja

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:39:04

C2

Testiranje kapaciteta putnika na ovom divu.  :)evil

Teutonic


LD470

#422
 

leonardo123

Malo mojih... pivkan
Mapa: Dolni Kounice, linija 154 Dolni Kounice - Moravske Branice.

leonardo123

 pivkan

C2

Jučer je izašao paket Van Hool autobusa. Ja sam provozao AGG300 u Budimpešti (2003-2013). Vozio sam ga na liniji 106 na kojoj nema puno problema s terenom s obzirom na veličinu jer su ceste široke, i to je jedini bus u koji su mi stali svi putnici na toj liniji.

Lion's Driver

Grundorf se još vozi  ;D  rofl de priđi bar na Great Grundorf ako ne ništa

Lion's Driver

Batalio sam se ja toga ima 2 godine. Za koji dan ću za volan al pravog autobusa.  ;D Pa bas ti zato i govorim jer je jednostavna. Kakav je gust vozit po cesti širokoj kao pista a okretište ko parking za  šlepere. Nađi link instaliraj "Projekt Szczecin 4.1" nećeš požalit ili "ad-onn  Hamburg." Možda "Dalmacija fiktiv", " Beograd". Ima masa lipih i zahtjevnijih mapa za gušt.

P.s. Imaš tu unazad par stranica nekoliko mojih slika iz OMSIja. Ajme gušta  ;)

Shole

Šta glumiš ti s ovim slovima ??

Shole

Jesi vidio još nekog na ovom forumu da piše bilo kakvim fontom osim regularnog ?

Lion's Driver

#430
A baš ta slova živciraju. Piši ko sav normalan svit.

Ja ne znam kako ću ti pomoć. Uglavnom kad skineš mapu dobiš mape (objects, splines, textures... itd) iz svake te mape moras sve kopirat u mape igrice (splines u splines igre, objects u objects itd) jer ako ne kopiras ama bas sve imat ces problem i nece valjat...

P s. Otić ćemo u  o-0 pa imaš raspravu za pitanja ili imbox nekog stručnijeg od tebe

C2

Bus: Mercedes-Benz Citaro Facelift MÜ
Mapa: Tettau
Linija: 8342
Smjer: Kronach > Tettau

C2

@Fedor
Držim ti fige za Samoborček/Autoturist sheme. I ja sam iz okolice Samobora, pa mi je drago da se netko posvećuje njihovim shemama.

Danas sam provozao turistički vlakić.  ;D


C2

MAN NG 312 s manualnim vratima u Warszew-u čeka polazno vrijeme na liniji 57.

C2

#434
Nije loše, baš me zanima kak će ti ispast stari Gräf.

Evo još malo slika iz Budimpešte sa 106-ice sa Van Hool-om AGG300, ali ovaj put s više mjesta.