Slavonija Bus - slike

Autor erobuss, Prosinac 04, 2007, 22:19:36

mate


mate


gorgoroth

Dvojac u Rijeci, šta li oni prevoze



gorgoroth


Majstor

Samo mi sudite pošteno !

gorgoroth


Dreamwalker

Slavonija Bus vrši prijevoz radnika firme "Đuro Đaković - industrijska rješenja" koji trenutno obavljaju radove na remontu "Platforming 2" postrojenja u refineriji nafte u Rijeci :)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Dreamwalker

U zadnjih par dana igrom slučaja sam morao malo češće putovati, a kak mi je vremenski bilo svejedno kad idem/stignem odlučio sam probati Flixbus jer je najpovoljniji na relaciji koju koristim. Prvi put sam išao sa Setrom S 516 HD, a večeras s MAN Lion's Coachem.
O Setri ne budem puno pričao. Samo ću reć da je vrlo udobna, sve je bilo čisto, razmak za noge je jako velik, grijanje odlično i ne osjeti se da ima kilometara u kotačima koliko ima.
MAN me je više zanimao jer sam se vozio u starom modelu, a htio sam vidjeti kakav je novi model jer bi tehnički gledajući to trebao biti isti autobus. I je. Izmjenjeno je svega nekoliko detalja u interijeru, motor je jak i dosta tih, ovjes udoban,... Sjedala su i dalje najlošiji dio tog busa, tvrda i neudobna, a ni kombinacija sivo-zelena mi se ne sviđa. Razmak za noge je ogroman i sve je bilo čisto što je plus. Sve u svemu ok bus iako bi ga htio probati za recimo 2 godine kad malo skupi kilometara.

Prva slika mi nije uspjela pa sam se malo poigrao backlightom i svidio mi se rezultat :)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Dreamwalker

SB-000-NG na Vinkovci - Frankfurt.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

sniff

Mrcina na Zagreb-Biograd u nedjelju




Osoblje

*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

415 ul

Slavonija bus kupila nove Mb Tourismo,izvor fotografija fb Slavonija Bus

Majstor

U SlBrodu na kolodvoru fešta !
Samo mi sudite pošteno !

mate

Dok ne dođu prinove u kadar, jedan poznati clan VPa

mate

Jedan od novih