Povijest (stare fotografije, podatci itd.)

Autor markost, Ožujak 12, 2008, 18:19:12

markost

#65 je ima tapecirana sidala i bija je opremljeniji od drugih.

netko

Citat: markost  u Studeni 28, 2018, 10:19:33
#65 je ima tapecirana sidala i bija je opremljeniji od drugih.
Točno, ali je ex. EVAG. Da slučajno nema ispod drugačiju boju, pomislili bi da stvarno jest ex. KVB jer postoji i jedan njihov takav sa one slike gdje su sparkirani u Njemačkoj tj. povučeni.

Možda je baš Promet htio kupiti još 3, ali moguće da baš tada jedan nije još bio spreman pa je uletio ovaj ex. EVAG.
Drugačiji, tapeciran, bez mjesta za stajanje kod trećih vrata i užasno spor. Vjerovatno sve zbog prvotne namjene.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

Da, ali i onaj koji je je ostao posljednji. ;) I meni je bilo zanimljivo kad sam vidio ovu sliku. Možda je #65 slučajno zamijenio identitet s K-VK 326 ;D

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

2062 036

Možda je ovaj bio ugovoren, ali iz nekog razloga nije mogao biti dostavljen (u kvaru npr.) pa je uvoznik pronašao zamijenu?

netko

Svakako neznamo. ;)
Ali na slici se nalazi točno 13 autobusa (O305G) zajedno sa ovim na "smokije".  ;D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

Nastavljamo dalje s ovim člankom iz prosinca 1994. godine. Hvala Davoru još jednom. Mislim da je darovani autobus #603, ali nisam 100% siguran u to
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

markost

#1056
Ovakav je vozija po Šolti. Imali su tapecirana sidala i zavjese. Očito su to bili #605 i #606.

netko

Bilo ih je po popisu 6 ili 7. Možda su bili i u RJ Trogir.
Prigradski model. Nadam se da su bili puno bolji od svoje braće po kvarovima i da donacija nije na kraju ispala ruganje.

Citat:....koje je u potpunosti osposobilo spomenuto vozilo.
Ispada da je autobus bio za rashod. Ili su ga možda osposobili za dug put.

Citat:......čija je vrijednost 50 000 DEM.
Možda novog. Ovakvog starog (ili možda pred rashod) 11 godina jako teško. Cca. 10 više su koštali polovni Mercedesi koji su došli iste godine.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

#1058
Citat: markost  u Prosinac 01, 2018, 20:58:31
Ovakav je vozija po Šolti. Imali su tapecirana sidala i zavjese. Očito su to bili #605 i #606.

Sad tek vidim da sam napisao krivi broj. Eto mi kad pišem s mobitela u brzini. Zapravo sam mislio na #606. Skoro sigurno se radi o njemu - imam podatak da je u prosincu 1994. poklonjen HVO-u ;)

A tapecirana sjedala su, po svemu sudeći, imali i #599 te #600, kupljeni za Hvar.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Evo još jedna slika s kraja 1994., u pozadini #48:



DAF #45 grozno je završio svoju karijeru u studenom 1995., kad se prevrnuo u Grljevcu:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

MAN truck bus

Ne znam jel ova slika bila ili nije, ako je ispričavam se. Prometov Ikarbus, izvor je Facebook grupa Ikarbus autobusi.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Paško

A izvor FB grupi, koji su tako ljupko izrezali s originalnog filea, je autobusi.org ;)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

RV


netko

Citat: RV  u Prosinac 17, 2018, 01:04:22
Di je ovo slikano?
Dugopolje. Bilo je rečeno da je danas ovde neko ogromno skladište. :) ;)
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.