Herc tours - razno

Autor tovar, Ožujak 05, 2008, 21:12:01

martin

Neprica se ovde o POSI kakvi je gazda mladi il stari vec o usporedbi SKYLINERA i o nekim stvarima koje govoris a neznas,a ja i TOMEK vrlo dobro znamo sta i o cemu pricamo i vecina clanova A VEC KAD O VOZNJI I BUSEVIMA PRICAMO BEZ UVREDE ONO STO SI VOZA DONEDAVNA NIJE NI DALEKO OD KARIJOLE...
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

zlikowszky

Interesantna je rasprava na forumu kad dva "nešto jako dobro znaju" i to navode ovdje kao argument, dok mi ostali koji to nešto ne znamo jako dobro možemo samo zujati i čitati prepirke. Možda bi bilo da to onda i svi znamo ili to riješite međusobno.....
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

shef

Temsa Safari ima ZG-xxxx-FB tablice.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

bonaparte12

Jel netko moze provjeriti u prometnoj dozvoli tko je vlasnik, posto svi busevi od herca idu na DA tablice a sad ovaj odjednom ZG
POLAKO I SIGURNO

shef

Pretjecao sam ga na riječkoj zaobilaznici. Natpis Herc Tours i adresa zalijepljeni su na vozačkom staklu. Naprijed je umjesto table bio nekakav bijeli papir.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

bonaparte12

Ok. Iz nekih svojih izvora sam cuo da su registrirani na drugog vlasnika a u stvarnosti su od herca pa neznam da li je istina ili ne
POLAKO I SIGURNO

Bari

Citat: shef  u Listopad 01, 2013, 21:20:42
Temsa Safari ima ZG-xxxx-FB tablice.

Na liniji Crikvenica-Zagreb Croatia busa
KREPAT MA NE MOLAT !

Grof

#52
Jučer viđen Neoplan N1117 na liniji za Njemačku... Prinova  perfeto

Pozega

Da li netko zna otkud se pojavio žuti King Long,kao Hercovi ali na KC regama,danas ga sreo u Požegi kao bus autoškole Herz koja inače koristi Hercovu bijelu Temsu

Grof


Pozega

#55
E,to je taj ,hvala na info!

Oni njima bus ovi njima autoprikolicu ;)

hochdecker

S415 GHTD je na autoline.info; 2004. g./80.000eur

Tomek



Paško

Setra S 228 DT 2001. godine, prije toga Šibeniktours (jedna od dvije, ona koja nije zapaljena) ŠI-681-BB, ex Adriatic Rijeka RI-713-EA, ex Schauinsland Reisen


1 (22498) by Derek Hopkins, on Flickr


1 (9038) by Derek Hopkins, on Flickr


1 (9037) by Derek Hopkins, on Flickr
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!