U fazi izrade

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:37:36

josipgrgin


MAN truck bus

Citat: Fedor  u Prosinac 27, 2017, 01:26:06
Trenutno ja pokusavam napravit repaint za promet split tako da uskoro i to sa harmonikom izlazi repaint kad i model sluzbeno
Znači izaći će MAN SG 313 i MAN SL 2x3 zajedno?
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

podgora

Ubaci reklamu neku na njega pogledaj na podforumu Split

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

lussin

Sto se tice reklama kako kome pase, jedino bi trebalo oznake Prometa prilagoditi originalu

lussin

Povecati ili smanjiti font, smjestiti lijevo-desno-sredina...nadji na splitskom podforumu 5-6 dobrih slika i ravnaj se po tome. Ostalo ti vec ide

elez

Naprid logo ide ispod vozača i u malo manjem fontu, otraga također smanji font ako mozes, na desnoj strani busa logo ide odma ispod Lion's Classic a skroz dole između kotača i vrata gbr, na lijevoj strani logo isto ko na desnoj a di ti je trenutni logo tu ide gbr. Gbr od zglobnih su ti od 255-260  byeg
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Teutonic

I za kraj nek se boje zavjesa slažu sa bojom sjedala (koliko san vidija PROMETovi MANovi nemaju zavjese,pa ovako bar da sliči).

elez

Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

C2

#518
Najavljen je za 2018 paket autobusa Citaro C2 u kojem bi bilo raznih duljina za izabrati uključujući broj vrata, te uključujući LE i Capacity.

https://www.gamesary.com/news/omsi/30122017/omsi-c2-stadtbusfamilie-angekuendigt.php



Izvor: Gamesary



Vk01

Jel ima ovdje tko da zna kada će O303 ili s315 izaći za skinuti

C2


Vk01

Danas je izašla vijest da se pravi O404 katni, ali negdje sam čitao da se i obični pravi zasad postoje samo fotke katnog modela kako bi trebao izgledati.
Radi se od strane seppdempa http://www.omnibussimulator.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=47593



C2

Evo još jedan update od KAJOTT3D-a. Radi se o modelu MB Conecto LF koji će biti pod nazivom Citybus 628c LF jer je u planu da će se taj dodatak naplaćivati. U planu je solo i zglobni model u euro 5 i euro 6 vrijanti. U videu se predstavlja interijer.

Lion's Driver

Pa ovo i zasluzuje koji euro da se da... teksture su mu pre dobre... nema obicnog sivila bez teksture nigdje a vrhunska kvaliteta.  thumbs

MAN truck bus

Objavi model i za 2 - 3 sata su nam Rusi omugučili sve besplatno. ;D
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"