Autobusi - razno (3)

Autor CONECTO430, Lipanj 08, 2017, 13:09:02

jakov5

#645
Citat: Ivan  u Veljača 14, 2019, 18:00:39
Nije da se nešto slično nije događalo, 118 se preusmjerava do Magazinske ako ne ide drugačije u centar, nadam se da je informacija samo nepotpuna jer obustava bi bila totalna glupost...
Nisu autobuse preusmjerili pa su zapeli na Trgu Mažuranića (4 komada minimalno koliko sam vidio)+ jedan je bio u kvaru - gbr. 36 je ostao bez zraka u Voltinom. Uvijek postoji mogućnost da se onaj šesti bus uspio okrenut kod Magazinske, no nažalost nekako sumnjam ;D.
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

citaro

koliko je ono godisnji pokaz za ovakve diletantske manevre?

smogovci.bbb2

Citat: citaro  u Veljača 14, 2019, 21:34:58
koliko je ono godisnji pokaz za ovakve diletantske manevre?
Radnički cca. 500€
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

Točno 3.480,00 kn. good_boy

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Ivan

#649
Mah, i poslije 15 godine instalacije i milijuna potrošenih na Atron mreža je slabije koordinirana nego kad je svaki deseti bus imao (ispravnu) UKV stanicu ili ako vozači ne mogu dobiti vijest linijski kontrolor bi se odvezao na stratešku točku i vozačima objasnio situaciju.
Sad imaju svu moguću tehnologiju da se stvar riješi u 1 minuti, ali osim pojedinim časnim pojedincima, nikom se ne da raditi posao i nitko nikome ne podnosi odgovornost (osim ako ika ozlijeđenih ili uništene imovine) u cijelom ZET-u... Kvaliteta usluge je očito samo problem korisnika.

MAN truck bus

#650
U 581 ne rade 3. i 4. vrata, a na vrata su s unutarnje starne naljepljeni dopunski nalozi s natpisima "VRATA NE RADE" i "VRATA U KVARU (koristite druga vrata)".
Danas prometuje na 281. glavauzid
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

driverzg27

zna li iko kaj 192 radi na Kaptolu? isprike za losu sliku al treba potkrjepiti izjavu dokazom haha
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

conecto

Koliko ja vidim kad okrenem glavu za 90 stupnjeva stoji parkiran
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

driverzg27

Citat: conecto  u Veljača 25, 2019, 11:14:23
Koliko ja vidim kad okrenem glavu za 90 stupnjeva stoji parkiran

Bravo, ne bih znao da mi nisi reko..to i ja vidim...ali koja svrha? kaj je vozio gore?
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

conecto

Ne razumijem zašto je toliko važna informacija za svaki ZET-ov bus gdje god se pojavio zašto je tamo ili što "radi tamo".
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Volzhanin

Zato kolega što su svi bolesni i nemaju pametnijeg posla....opsjednutost ali loša...sve je više pratioca foruma koji sve češće i češće pojedine vozače maltretiraju i pišu prijave..oni znaju koji su a znamo i mi...prikupljamo informacije pa će slijediti i sankcije..ako ništa drugo privatne tužbe jer su neke stvari predaleko otišle....

driverzg27

Citat: conecto  u Veljača 26, 2019, 12:03:15
Ne razumijem zašto je toliko važna informacija za svaki ZET-ov bus gdje god se pojavio zašto je tamo ili što "radi tamo".

Pa onda cemu razne rubrike kao autobusi razno linije razno neobicni busevi na linijama itd???? onda ukinite to kak drugo rec na takav komentar?
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

421

Eto da razriješimo dilemu:
bus123 192 čekao je da preveze putnike s Kaptola na mjesto određeno dogovorom i ugovorom između korisnika usluge prijevoza i ZET-a.
Ugovorom je zatražena tajnost detalja dogovora.
OK ???
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Majstor

Vjerojatno i cijena /čitaj donacija vrlog gradonačelnika / takvoga prijevoza
Samo mi sudite pošteno !

conecto

#659
Citat: driverzg27  u Veljača 26, 2019, 18:29:53
Pa onda cemu razne rubrike kao autobusi razno linije razno neobicni busevi na linijama itd???? onda ukinite to kak drugo rec na takav komentar?

Pogledaj malo postove pa vidi što drugi pišu u rubrici ,,Autobusi-razno". Netko stavi da neki bus vozi bez displeja ili pojedini ne radi, netko opiše promjene ne nekom busu nakon npr. sudara, vidimo da 581 vozi bez da rade 3. i 4. vrata (dakle vozi pa nije toliko prikladno za temu ,,Kvarovi autobusa") i sl.
Tema ,,Tipovi autobusa na linijama" komentira neuobičajene tipove autobusa koji su vozili na pojedinim linijama, ali su na javnim linijama dostupnim svima i kao takvi su uglavnom obilježeni nekakvim natpisom (displej ili tabla, komad papira...) kao što je to za sve autobuse u prometu propisano zakonom.
Na ovom 192 lijepo piše ,,Povremeni prijevoz" pa valjda vozi za nekog naručioca prijevoza koji time prestaje biti javna stvar i tu bi trebao biti priči kraj. Ako te toliko zanima ,,što je radio tamo" mogao si pričekati vozača kad si već bio tamo i izvršiti inspekcijski nadzor jer uz ovaj natpis bi trebao imati putni radni list za povremeni prijevoz s popisom putnika iz kojeg bi trebalo biti jasno koga vozi.
U konačnici nitko ne pita zašto neki Darojković s natpisom ,,Povremeni prijevoz" stoji parkiran pored Kuće cvijeća u Beogradu dok su druga dva u Međugorju, tri u Šurkovcu, a još pet njih u Lourdesu.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...