Autobusi - razno (3)

Autor CONECTO430, Lipanj 08, 2017, 13:09:02

MAN truck bus

#660
Citat: MAN truck bus  u Veljača 22, 2019, 15:16:38
U 581 ne rade 3. i 4. vrata, a na vrata su s unutarnje starne naljepljeni dopunski nalozi s natpisima "VRATA NE RADE" i "VRATA U KVARU (koristite druga vrata)".
Danas prometuje na 281. glavauzid

U nedjelju su vrata bila osposobljena, no svejedno takav autobus nije šta imao radit na liniji (pa ni na dvokratnom voznom redu).
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

driverzg27

Citat: Volzhanin  u Veljača 26, 2019, 18:28:30
Zato kolega što su svi bolesni i nemaju pametnijeg posla....opsjednutost ali loša...sve je više pratioca foruma koji sve češće i češće pojedine vozače maltretiraju i pišu prijave..oni znaju koji su a znamo i mi...prikupljamo informacije pa će slijediti i sankcije..ako ništa drugo privatne tužbe jer su neke stvari predaleko otišle....


pa vidi onda te koji rade pi.... fino i ti slikaj pa otvorite fino topic o neugodnim iskustvima s putnicima....nek se i vozaci malo zale na putnike...u krajnjem slucaju da privatne tuzbe, to je jedino kaj se s tobom slazem...
niko nije i nikad nece bit savrsen... losa opsjednutost slazem se i ne slazem se.... tebi su svi bolesni a nekima su i vozaci bolesnici za volanom.. kakvih sve ima cudo da nema vise sukoba....ali smatram da ce novi vozaci bit puno pristojniji....za razliku od nekih kolega koji su ko da su s brda sisli i primili se volana.... svako ima svoj stav...a tima kaj delaju probleme - ZNA SE KOJI SU KAO STO JE RECENO - najjednostavnije slikat,ili popricat s njima u 4 oka....ak nejde milom onda silom a to je tuzba ... lp
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

MAN truck bus

231 u odličnom stanju na 212...  russian_roulette
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

t4

Gb 768 na 109, na displayu stoji 146 Malešnica, iza, preko stražnjeg displaya, prebačena krpa :)

marin

#664
Da, a jučer je na 176 bio. Da se taj bus ne može stavit onda na 146, jel to puno za tražit? Čak se ne mora niti displej popravljat ak je takva frka  >hammer< >hammer< >hammer<
Stvarno nevjerojatno, mogu mislit kaj je bilo kad takav stane na baruna Filipovića i ljudi fulaju jer idu djelomično istom trasom.
A na 109 danas neobično puno plinaša, skoro svi.
I na gbr. 182 jučer razbijena predzadnja lijeva bočna šajba. Stajao je kod MUP-a na Ilici.

Ivan

#665
Nešto je puno kvarova na displejima u zadnje vrijeme, zadnjih tjedana na dosta NL263 '03 ne rade, dobro je jedino da na Črnomercu voze uglavnom 128 koja se nigdje ne miješa s drugim linijama... :P I to naravno nije planirano povodom displeja, inače su stalno tamo.

No da, ako je displej u kvaru stvarno bi bilo lijepo odabrati linije gdje to ima manje veze...

p.s. i ne znam gdje su nestale stare table, je li tako teško držati ih sa strane? Neki dan sam vidio kako glupavo izgleda novi Crossway sa zalijepljenim papirićem s olovkom pisanim brojem 137 koji se skoro nije ni vidio, neka bar daju otpremnicima markere i neki smisleni komad papira za takve slučajeve (iako je i to jadno ako postoje table).

MAN truck bus

Table su na mjestu u garaži vozač je dužan, ako predočnik, nije funkcionalan uzeti prikladnu tablu, a ako tijekom dana predočnik ostane u kvaru onda mehaničar donese iz garaže tablu (ili imamo svojevrsne improvizacije s olovkom na A4 papiru).
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Bome, na Črnomercu u ovalnom uredu bi trebala biti po još jedna tabla svake linije koja kreće od tuda (i 146). Ista stvar na svim ostalim terminalima gdje ima ZETovog osoblja.

MAN truck bus

Nema niti u jednom "ovalnom uredu" autobusnih tabli.
Kod tramvajaca je druga priča te oni imaju table u "ovalnom uredu".
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN19464

Na svim autobusima skinuti su nosači ploča za linije, ako staviš ploču bez nosača, zatvaraš ventilaciju i imaš magljenje stakla, odnosno ugrožava se sigurnost u prometu, jel vozač nema dobru preglednost.

conecto

Sve je to točno ali tako se uvijek radilo u takvim situacijama (mislim na table na vjetrobranu).
Ali u koji god dio autobusa se pogleda (displeji su samo jedan segment) očigledno je da održavanje godinama nije bilo tako loše, a vozila su sve starija jer dinamika nabavke novih nikad nije bila jadnija iako je sad još na raspolaganju lova iz EU.
U Rijeci se bruji na sva zvona oko nedostatka vozača i buseva koji se kvare ili izgore, a u Zagrebu je još gore.
Uzrok svega je najgora uprava firme otkad ja pamtim
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

smogovci.bbb2

U ZET-u je uvijek bilo sa goreg na gore kava
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tramvajac 92

Citat: MAN truck bus  u Ožujak 06, 2019, 17:05:31
Nema niti u jednom "ovalnom uredu" autobusnih tabli.
Kod tramvajaca je druga priča te oni imaju table u "ovalnom uredu".
E u tom je i problem.

garfield

Skinuta je reklama Pevec s 558.

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza