Autobusi nepoznatih vlasnika

Autor autobusi.org, Prosinac 06, 2007, 12:01:53

Ivan1983

Ja ču to probat saznati čim prije jer ipak sam ja bivši Autoteroristovac i još uvjek sam s nekim ljudima u kontaktu!!

ivog

E, ovo bijelo čudo je stajalo na starom Krapinskom kolodvoru, vlasnik nepoznat, niš ne piše na busu..


manoplan

Citat: manoplan  u Ožujak 22, 2008, 07:12:34
Probus nepoznatog 'gazde' na ulicama Zagreba...

http://i245.photobucket.com/albums/gg60/setronije2/P3210011.jpg

Djelomično je rješena zagonetka ovog Probusa...Danas sam vidio da na vratima piše 'MB autokuća'.Međutim,čudno je što je taj autobus prije imao Autoturistove oznake pa ih je 'izgubio',a sad vozi Autoturistovu liniju  ??? Kaos.

manoplan

#33
Nova nepoznanica.Vozi ekspresnu liniju Munchen-Velika Gorica.To je sve što piše  ???


EuroTrakker

#34
Taj Neoplan je sinoć prošao pokraj moje kuće viđam ga već par vikenda. Svaki vikend je u Petrinji a dosad je tu  liniju držala plava Setra serije 200 (ne mogu se sjetit vlasnika)

Edit: Setra je nosila na sebi veliki natpis Luburić. Nju više ne vidim ali zato viđam ovog Neoplana
Pozdrav iz 53nje

Alex

Za ovaj bus znam samo da ima čakovečku registraciju


tamlover

#36
Ovog sam čak i pokušao pročitati, al ipak je to obilaznica i brzina neprimjerena i za fotkanje a kamoli čitanje  ;D (prvo slovo prezimena je C, dakle registrirano na osobu a ne neki naziv firme)

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

busfan

#37
Citat: EuroTrakker  u Ožujak 30, 2008, 17:10:11
Taj Neoplan je sinoć prošao pokraj moje kuće viđam ga već par vikenda. Svaki vikend je u Petrinji a dosad je tu  liniju držala plava Setra serije 200 (ne mogu se sjetit vlasnika)

Edit: Setra je nosila na sebi veliki natpis Luburić. Nju više ne vidim ali zato viđam ovog Neoplana

www.sl-bus.de
Ta 215 HD je bila na prodaju u Eurobusu, 40000 € cini mi se

Ivan1983

A mercedes je od Pere Cvitiča,taj bus mu vozi sin!!

manoplan

Ovog Citylinera mogli bi 'dešifrirati' Tomek,Touringovac,FDT ili bmax...Gotovo svaki dan vozi po ljubljanskoj aveniji,a parkira kod Bišćana.


FDT

Citat: manoplan  u Travanj 01, 2008, 23:06:35
Ovog Citylinera mogli bi 'dešifrirati' Tomek,Touringovac,FDT ili bmax...Gotovo svaki dan vozi po ljubljanskoj aveniji,a parkira kod Bišćana.


Znam da je prije bio kod Marića, pa ga je prodao F&B (Filipčić i Bolfek). Mislim da je sad kod Bolfeka.

shef

Već u par navrata na Larusovim linijama viđen bijeli MB o303rhd tablica ZD-xxx-FE, jedine vidljive oznake grb grada Zadra na oba boka
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

tovar

#43
Citat: shef  u Travanj 07, 2008, 16:37:35
Već u par navrata na Larusovim linijama viđen bijeli MB o303rhd tablica ZD-xxx-FE, jedine vidljive oznake grb grada Zadra na oba boka

To je bio bus od Adriatic prometa iz Zadra. Negdi ima snimljena njihova bova, vozila za Contus i netko je uhvatio u Zagrebu. Ta bova je inače parkirana pokraj Eško buseva. 

tovar

Nisam primjetio slike ovog Travega, pa ako netko zna... Inače snimljena takođet za vrijeme matematike u Primoštenu.