Promet Makarska - razno

Autor miky, Prosinac 18, 2007, 15:31:43

busfan


steyr1985

Teško da će je prodati za tu cijenu jer su na početnu ove godine od Atlasa kupili 5 autobusa koja su u izvsniom stanju ( 1. Setra 210 i 4. Setre 215 HD ) za 70 tisuća eura.  Nisu  ih  platili nego su trebali tijekom ove turističke sezone odraditi posao sa svojim autobusima u turizmu za Atlas.   Inače vozači  pričaju da njihov vlasnik gosp. Mate Jujinović prodaje firmu za nekih 70 mil. kuna a kao potencijalni kupac vjerojatno bi mogao biti Autotrans. 

man750

Citat: steyr1985  u Rujan 07, 2008, 14:11:53
Teško da će je prodati za tu cijenu jer su na početnu ove godine od Atlasa kupili 5 autobusa koja su u izvsniom stanju ( 1. Setra 210 i 4. Setre 215 HD ) za 70 tisuća eura.  Nisu  ih  platili nego su trebali tijekom ove turističke sezone odraditi posao sa svojim autobusima u turizmu za Atlas.   Inače vozači  pričaju da njihov vlasnik gosp. Mate Jujinović prodaje firmu za nekih 70 mil. kuna a kao potencijalni kupac vjerojatno bi mogao biti Autotrans. 
prvo od Atlasa su kupili S210H, S215H, S214HD i samo dvije S215HD. Prica o preuzimanju Prometa od strane Autotransa bila je aktuelna pocetkom ljeta, ali su glasine nekako utihnule. Jeli to ponovo aktivno?
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

miky

Citat: steyr1985  u Rujan 07, 2008, 14:11:53
Teško da će je prodati za tu cijenu jer su na početnu ove godine od Atlasa kupili 5 autobusa koja su u izvsniom stanju ( 1. Setra 210 i 4. Setre 215 HD ) za 70 tisuća eura.  Nisu  ih  platili nego su trebali tijekom ove turističke sezone odraditi posao sa svojim autobusima u turizmu za Atlas.   Inače vozači  pričaju da njihov vlasnik gosp. Mate Jujinović prodaje firmu za nekih 70 mil. kuna a kao potencijalni kupac vjerojatno bi mogao biti Autotrans. 

Nemojte pričati napamet nešto što prije niste provjerili. Atlas je prodao Prometu Makarska 5 autobusa i to:
1 X S 210 H (33-ica), 1 x S 214 HD (45-ica), 1 x S 215 H (57-ica) i 2 x S 215 HD (49-ica), sve u paketu i to za EUR 105.000,00,
jedino nisam siguran jeli sa ili bez PDV-a, te im nisu htjeli isporučiti iste prije nego su ih ovi UPLATILI, ali svejedno Makarani traže abnormalno puno za S 210 H s obzirom da ima jako mali motor cca 190 KS i da nema retarder...


tonka

 e da ovako mene nešto zanima pa bi bila zahvalana kad bi netko i odg
ovako iden u zagreb .,.,.,autobus "promet makarska" i htjela bi se vratit autobusom"promet imotski".,.,e da i sad mene zanima jel se to može u smislu da ne kupujem 50 povratnih karata ,.,.,.,jer neznam jel ta dva poduzeća imaju ugovor,.,.hmm.,.,.pitala bi na kolidvoru ali one ženske su prezauzete telefonom pa tako da,.,.,.,.,svejedno
ako neko zna nek odh
hvala :)

Servis

Nemaju veze jedni sa drugima.

Molim. :)

evobus

hm stigao mali king long u vozni park Prometa ... slike na eurobus rijeka stranici

miky

Vidio sam to malo g...o neki dan kad sam bio u Makarskoj.

mansg313

Citat: miky  u Listopad 21, 2008, 17:41:39
Vidio sam to malo g...o neki dan kad sam bio u Makarskoj.
Trebali bi početi bojkot firme zbog tog....busa ako se to može tako nazvati

Tlimfocit

j nisan moga virovat kad san vidija to stvorenje na cesti...pa užas...

5AR

Ovih dana sam čuo da je Larus kupio 9 Neoplana, i po jednu Setru i Isuzu-a. Jesam dobro čuo ili kriva glasina pošto ima tome 15-tak dana a vi koji ste bliže ništa ne pišete?

manoplan

Citat: 5AR  u Studeni 02, 2008, 01:55:02
Ovih dana sam čuo da je Larus kupio 9 Neoplana, i po jednu Setru i Isuzu-a. Jesam dobro čuo ili kriva glasina pošto ima tome 15-tak dana a vi koji ste bliže ništa ne pišete?

Vrlo lako moguće!
Na stranici euro bus rijeka, pored oglasa za prodaju 5 citylinera Prometa Makarska (1992-1993 g.) piše-prodano.

markost

Mislim da je to istina jer sam Setru vidija(ima i slika) ,a i jednog Neoplana oba u biloj boji.

manoplan

Uskoro uvode i liniju za Dubrovnik preko autoputa iz Zagreba i obrnuto.