Laser (Krajnović), Brčko

Autor busfan, Veljača 28, 2008, 18:35:32

Mercedes

evo i mecke

Mercedes


erobuss


ahmoo

:D :) :D ;)

Neo

je zakon

erobuss

Citat: ahmoo  u Ožujak 25, 2009, 11:32:23
čini mi se da na tabli pise... ;)

Vidim što piše, ali isto tako vidim Isuzu od Autoprevoza na toj liniji. Katastrofa

Mercedes

jest wien, vozi isuzi od autoprevoza cesto liniju mostar-wien otkad se na tu liniju ubacio globtour.

busfan

U cetvrtak sam vidio Laserovog Skylinera na polasku za Bec, gore koliko sam vidio nije bio ni jedan putnik. Tako da nije ni cudno da neki prevoznici radnim danima voze sa manjim autobusima, samo po meni je bolji Sprinter kad nema putnika od Isuzua

Mercedes

cetvrtkom skoro svi idu prazni gore jer se vracaju odmah petak iz beca i potreban im je veliki bus odozgo

busfan

Citat: Mercedes  u Ožujak 27, 2009, 20:42:48
cetvrtkom skoro svi idu prazni gore jer se vracaju odmah petak iz beca i potreban im je veliki bus odozgo

Zar nije bolje jednog Sprintera imati u Becu pa s njim ici u ponedeljak iz Beca i vracati se u Bec cetvrtkom, a valiki bus isto da stoji u Becu od nedelje do petka. Svaka cast njima sto posalju veliki autobus radi 4-5putnika ipak je udobniji od kombije, ali koliko se to isplati s obzirom kako su jeftine karte

Kako radi cetvrtak iz Beca?

Mercedes

cetvrtak je skoro bolji od petka iz beca jer vecina baustellaca uzimaju petak slobodan i idu cetvrtkom odozgo. na becu najbolje radi cosmos i viena tours od bosanskih prijevoznika i naravno centrotrans

busfan

Citat: Mercedes  u Ožujak 28, 2009, 17:43:18
cetvrtak je skoro bolji od petka iz beca jer vecina baustellaca uzimaju petak slobodan i idu cetvrtkom odozgo. na becu najbolje radi cosmos i viena tours od bosanskih prijevoznika i naravno centrotrans
Vidim ja da i Viena i Semberija cesto cetvrtkom voze sa 317HDH ;)  Izgleda da iz Semberije i Posavine ima najvise ljudi u Becu i Semberija ima dosta putnika, pa i Laser i Tera nedeljom, a ima tu jos privatnika koji mislim voze na tudje koncesije

Mercedes

semberija radi isto solidno ali nevidi im se to bas na voznom parku, ja mislim da je ona 317 najbolja im

busfan

Citat: Mercedes  u Ožujak 29, 2009, 19:12:49
semberija radi isto solidno ali nevidi im se to bas na voznom parku, ja mislim da je ona 317 najbolja im

Kupili su zadnje dvije godine 317HDH, 2 Citylinera(mislim 98.god) i jednog Translinera. U poslednje vrijeme Bec vozi Cityliner i 317HDH, a ako mislis na onog starog bijelog Citylinera mislim da to nije njihov da samo vozi na njihovu koncesiju.
Karte su im najjeftinije  povratna 40eur i mislim da oni jedini voze iz Zvornika

Mercedes

40eura povratna, pa tu moras imati uvjek 20 ljudi najmanje za troskove samo, sami sebi prave konkurenciju, dokle ce to tako ici, vjerovatno dok vozila ostare toliko da im evropa nece dati ulaz jer bosanke firme su vec sve u kreditima i tako