Kvarovi Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 00:37:12

Josip-Split

Šlepa je promet bus sa busen..vidia san da je 154 šlepa citara nekog i neoplan neoplana...sad opet mislin da to ovisi o kvaru..
Kad vec pisem...
Sretna nova godina !!!  yahoo

Soferman


Soferman


Dana


elez

Pošto pare idu za sve i svašta mogli su davno kupit šlepu (na njuškalu 50 000 eura) i isplatit je do sada. Al očito im je Nike draži pa nek im bude
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

roko

#260 oko 14h stajao prazan sa sva 4 upaljena na visokoj na liniji 18.

XDonald

To je bilo na liniji 11, a kasnije je krenio put garaze. Zaminio ga je #177 (taman san stavio u temu Slike njegovu od danas s te linije).

Inace, primjetio sam da se #307 vise kvari nego 308. Zadnja 2-3 dana ga na trici minja 302, dok 308 uredno vozi bez vecih problema (ovaj tjedan na 37).

roko

Isprika nije bio display upaljen pa sam pretpostavio da je 18.

MAN Lion s City

Jutros oko 6 sati MAN gbr. 152 ispustio "dušu" na liniji 5A kod Nirsa.
Otišlo ulje mjenjača, vrlo izgledno da je i za njega zauvijek gotovo :'(





MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

podgora

Kvar na Brdima.


Izvor slike FB GRUPA split i oko splita
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

RegioBus

Ja bi čak reka da nije uopće kvar jer je parkiran na stanici di prolaze samo solinski busevi a C2 ne voze takve linije, ocito je bija na nekoj liniji npr.3 i onda nakon šta je doša na Brda otiša na tu stanicu, sad koji je razlog ne znam.

podgora

Ne znam šta je nisan slika ali čini mi se da je ovo šofer iza iša otvorit poklopac.
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

XDonald

#204 u kvaru u Vukovarskoj:

Josip-Split

Blokira straznji livi kotac,bice puklo crivo od kocnica pa se zbog sigurnosti blokira..iako neznam kolika je to sigurnost ako neko naleti pozadi  >hammer<