Globtour - linije(razno)

Autor Tlimfocit, Veljača 27, 2009, 22:19:53

busfan

Ovaj sada petak i subota ce biti najveca guzva, super je sto ima putnika, ali liniju treba odrzavati cijele godine... Mada mislim da od ukidanja viza BH prevoznicim prilicno dobro ide, ali zato su domace linije i linije prema HR, SRB katastrofa

Tlimfocit

Prema Njemačkoj odlične. Prema HR dobre, a prema Srbiji vrlo dobre. Kod ove firme barem.

busfan

Pa ne znam bas, kad sam god vidio recimo Konjic-Zagreb bilo je slabo putnika... Sad ne znam kakve su linije iz Hercegovine prema HR i SRB, ali gledam prevoznike koji voze autoputem od Slavonskog Broda prema Zagrebu, sve je to slabo. Naravno bude za praznike, ali liniju treba odrzavati svakodnevno, a to sa 10 putnike tesko moze biti i pozitivna nula

Tlimfocit

Preuzeli liniju Bihać-Munchen od Mixa.

Tlimfocit

Iz Zagreba preko A1 za Bubrovnik 2 busa, za Hercegovinu 3 busa. Jučer sve zajedno 3 busa od čega jedna katnica nova na BiH tabalam.

-Ado-

Citat: Tlimfocit  u Prosinac 21, 2012, 07:44:08
Preuzeli liniju Bihać-Munchen od Mixa.
Da li je preuzeta i linija za Sarajevo od Mix-a, ili  to jos nije prodano?

enzo05

Pozz svima
Posto planiram uskoro putovati u Berlin iz Bihaca i jedino Globtour ima direktnu liniju Bihac-Berlin odlucio sam se da s njima putujem ,cijena povratne karte je 174€,ali problem je sto sam procitao na forumu da im se znaju pokvariti autobusi, da su na carini bili uhvaceni jer svercaju cigare i negdje sam procitao posto je u autobusu nakon odredjenog predjenog puta ostalo par putnika i vozacu se nije ispaltilo voziti on je te putnike ispustio vani i kupio im karte dokle su trebali ici,pa me zanima da li se ista promijenilo od toga ili je jos uvijek isto stanje.Autobus koji sam ja ovdje vidjao na stanici je Volvo Atomic. Bio bih vam zahvalan kad bi mi pomogli sa vasim misljenjima da li da putujem sa njima.

Tlimfocit

Citat: enzo05  u Prosinac 21, 2012, 21:16:28
Pozz svima
Posto planiram uskoro putovati u Berlin iz Bihaca i jedino Globtour ima direktnu liniju Bihac-Berlin odlucio sam se da s njima putujem ,cijena povratne karte je 174€,ali problem je sto sam procitao na forumu da im se znaju pokvariti autobusi, da su na carini bili uhvaceni jer svercaju cigare i negdje sam procitao posto je u autobusu nakon odredjenog predjenog puta ostalo par putnika i vozacu se nije ispaltilo voziti on je te putnike ispustio vani i kupio im karte dokle su trebali ici,pa me zanima da li se ista promijenilo od toga ili je jos uvijek isto stanje.Autobus koji sam ja ovdje vidjao na stanici je Volvo Atomic. Bio bih vam zahvalan kad bi mi pomogli sa vasim misljenjima da li da putujem sa njima.

Autobusi što voze Njemačku su najnoviji tako da je najmanja šansa da se pokvari. Što se tiče šverca, ima toga, ali vjerojatno isto kao i kod drugih prijevoznika. I što se tiče toga da ih je izbacio iz busa to sigurno nije istina. Možda su jedino presjeli u drugi autobus. Volvo Atomic je udoban i kvalitetan autobus. Ne bi se trebao brinuti. Isto kao i Volvo Sideral koji vozi na liniji za Hamburg i Berlin i koji je star nekoliko mjeseci.

busfan

#443
Skupa karta sa Kanticem je iz Tuzle bilo 123eur povratna, torba 1 eur, a sa Semberijom iz Bijeljine jos jeftinije.
Sto se tice ostalog ljudi pretjeruju, pa ako se desilo jednom od 100 polazaka i da se pokvario sigruno su se brzo oragnizovali i nasli drugi bus

ist

Putnici koji su jučer išli iz Splita za Zagreb s Globtourom u 16.55 nisu se baš usrećili. Prvo, bus je stigao iz Dubrovnika malo prije termina polaska, a za Zagreb je krenuo s 15 minuta zakašnjenja. Drugo, radilo se o Higeru, pa je dio putnika odstajao

Tlimfocit

Citat: -Ado-  u Prosinac 21, 2012, 21:09:37
Da li je preuzeta i linija za Sarajevo od Mix-a, ili  to jos nije prodano?

Za sada samo Munchen.

A što se tiče Higera i kašnjenja: gužva je pa fali buseva. Samo mi nije jasno zašto su prodavali viška karata. Koliko ih je bilo na nogama?

Tlimfocit

Preuzeta i linija Bihać-Linz.

Malo brojeva:
-Zagreb-Livno-Hercegovina sinoć 2 Siderala
-Zagreb-Neum katna Mota
-Varaždin-Međugorje 3 Siderala
-Njemačka upravo stižu Mota i Sideral 67 mjesta, 9700 61 mjesto za Hercegovinu, 2 Siderala 67 mjesta za Tuzlu
-Skandinavija katna Mota i 9700 87 + 63 mjesta
-prema Njemačkoj puni Sideral 63 + 53 + Mota 67
-prema Skandinaviji 45
-Slavonija standardno 9700/3 pun puncat

ist

4-5

Citat: Tlimfocit  u Prosinac 22, 2012, 10:28:21
Citat: -Ado-  u Prosinac 21, 2012, 21:09:37
Da li je preuzeta i linija za Sarajevo od Mix-a, ili  to jos nije prodano?

Za sada samo Munchen.

A što se tiče Higera i kašnjenja: gužva je pa fali buseva. Samo mi nije jasno zašto su prodavali viška karata. Koliko ih je bilo na nogama?


Tlimfocit

Danas u 12:30 za Zagreb iz Splita ugodno popunjeni Volvo 9700 3ax na daruvarskim tablama.

ist

A u 16.55 na istoj relaciji više nego dobro popunjeni troosovinski Barbi