Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

Shole

Jesi siguran da nije 303-jka ?  Bio je svojevremeno onaj povišeni sa vratima otrga (1020) tamo parkiran

gjuro

da da 0303 nisam bio siguran jer je dosta visok,jel on jos u ATR ili ga je neko kupio?stoji stvarno dugo tamo i sad je dobio porbne tablice.

Tomek

Stiže par prinova, otvorite oči  :D

ikar

Citat: Tomek  u Ožujak 25, 2011, 21:19:41
Stiže par prinova, otvorite oči  :D

Pripreme za sezonu?  ;D

Shole

1335 s lijeve strane oko zadnjeg kotača i možda i jedan bunker ili ono iza kotača (nisam siguran) ima od neke druge Setre i to sa zelenim crtama ?  Zar ima uopće neka 315-ica koja ne vozi pa da su skinuli s nje ?

5AR

1146 i još jedan Daily prodani,
1226 pred par dana bez naljepnica, vjerovatno i on prodan,
1210 premješten u Istru,
1172 u Opatiji

Berlingo

Nakon duge zime po prvi puta sam vidio kako vozaci noce na cesti gdje vozi 1A. Upravo je tamo parkirana 1341. Slika nije uspjela, zao mi je.
[IMG=http://img69.imageshack.us/img69/8871/p4140030.jpg][/IMG]


ikar

Upravo 1301 stoji bez tabela na "creskom" Peronu 4. Lako moguće da je to dugo očekivani transfer u PJ Cres.


5AR

Prvi je 1213 jer je jedini a drugi bi trebao bit Top Coach 1108.

Berlingo

Neznam, sigurno se ne sjecaju svi ove druge. ATR uvijek vozi preko Knezaka. Vozio je netko tko je iz Troleja presao kod njih. Pao je snijeg ali ispod je bilo leda, nesto slicno kao i u Rijeci kod onog zadnjeg sta je pao. Uopce nije bila brzina. Dogodilo se u sekundi. Cesta nije bila sipana.

Tomek

1260 malo prije viđen na ZG aerodromu, natpis sprijeda posebna vožnja.

shef

Taman sam mislio "zapalit" do Poreča ili Umaga, da vidim jesu li on i veći brat živi. Ovaj je, snimljeno danas...



Tablice su još uvijek PU-015-IP
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

VISEON


Klanaman

Jučer oko 15:45h u ulici Nikola Tesla, 1331 doživio manju prometnu nesreću. Prilikom lijevog skretanja u navedenu ulicu u lijevi bok autobusa zabio se Audi A3.