Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

Bocko

Možda više za crnu kroniku autotroleja, ali ajde ovdje
Putnici Autotransovog autobusa na liniji za Crikvenicu i Novi Vinodolski doživjeli su neugodnu vatrenu vožnju. Naime na Jadranskoj magistrali iznad mjesta Dramalj počelo je iskriti iz motora, a zatim je buknuo plamen.
http://www.jutarnji.hr/vatrena-voznja--zapalio-se-autobus-kod-crikvenice--nema-ozlijedenih/1038605/

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

zvone16

Upravo se vratio sa mora i baš kad sam se vraćao iz Dramlja na jednom ugibalištu se vidi neki transov MAN Lions Classic mislim da je i iza je sve izgoreno a naprijed ništa ...
ZvoneXp

Bari

Trebao bi biti 1175 (foto:Novi list)
KREPAT MA NE MOLAT !

lukas auto

Vjerojatno je jer je 1138 koji je u Istri pun vidljivih oštečenja sa strana i bez ijedne ratkape, a sumčjan da je 1176 iz Rovinja išao za Crikvenicu.

Krpan

Sigurno je 1175 jer je oko 18.45 h stajao na Žabici sa tablom Rab-Rijeka, a oko 19 h je otišao s D404 u smjeru Crikvenice...

Evo baš sam ga i okinuo u 18.48


ikar

Baš je ljepo nagnut. A i nije neka tura za njega - cijeli dan Novi-Ri-Rab-Ri-Novi...

Shole

Ma tura je ok za taj bus, pa nebi valda trebala 415 GT-HD to vozit!  I u Autotransu se dosta vodi racuna o odmoru i taho listicima, a posto se busevi duze zalome se i takve rotacije. Idealno bi bilo kad bi Rab vozio Regio ili starije 315 GT-HD ili pak O404, ali onda se nebi mogli dužit busevi pa opet nebi valjalo

zvone16

Šta mislite će ga sredit ili raskopat do kraja šta se da iskoristit ?
ZvoneXp

5AR

1194 napustio Korčulu, stigao marbus 1255.
Prodan pežo 206 (1305)

Sljedeća je Setra 1048 a dolazi neki Cityliner (možda 1271)

Otok Brač napustila Setra 1319 (otišla u Vrbovsko) a jedna 215 išla za Istru,
a na Brač došli Tourino 1332 iz Delnica i Setra 1344

Došao Novi Master.

nina6011990

1129 više nije u PJ Gospić navodno prodan u Zg nekoj firmi za prijevoz radnika

5AR

Imaš pravo, ima već mjesec dana al zaboravih.
1038 također prodan, najvjerovatnije vjernom kupcu Dubrava Kladušan-u.


shef

Šta onda, koliko je ostalo Dubrava, jedna???
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

zagorec

 1129 prodan eko floru

Majstor

#284
Citat: 5AR  u Srpanj 13, 2012, 21:03:49
Imaš pravo, ima već mjesec dana al zaboravih.
1038 također prodan, najvjerovatnije vjernom kupcu Dubrava Kladušan-u.


I zadnja TAZ Dubrava 1311 je napustila Autotrans i uselila u Transturist Kladusan
Samo mi sudite pošteno !