Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Ostalo mu kad je na Golfa trojku lijepio

shef

#632
Mislim, bezobrazluku nema kraja... trebamo li se vratiti u prošlosti, ukinuti tržišno natjecanje? Na kraju krajeva, nakon svih bezobrazluka koje sam proteklih tjedana doživio sa Autotransom i njihovom bahatijom braćom APP (njih pak moraš moliti da te prime u autobus za koji imaš preskupo plaćenu kartu i rezervaciju), nema te sile koja će me natjerati da putujem s njima....

(u prilogu je scan jer se ovako loše vidi, pa ga možete downloadati)
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

travel0101

Po meni ovo je čisti rat cijenama između Autotransa i Croatia busa, pa da se vidi tko može dulje.

Shole

Croatia Bus nema tu šta izgubit jer nisu ovdje nikad ni imali putnika,  a Autotrans će itekako izgubit

Scarface

Citat: Shole  u Siječanj 21, 2015, 17:17:56
Croatia Bus nema tu šta izgubit jer nisu ovdje nikad ni imali putnika,  a Autotrans će itekako izgubit

Ne bojim se ja za ATR i profitabilnost. Dokle god nemaju konkurenciju na otocima Krk, Pag, Lošinj  i Cres i mogu nabijati astronomske cijene dotad će i poslovanje ATR-a biti s profitom. Primjerice, povratna studentska karta do Cresa iznosi 270 kn, dodaj na to 20 kn prtljage (u oba smjera) i eto zarade. O drugim kategorijama putnika ne moram ni govoriti.

Što se tiče APP-a stvar je isto vrlo jednostavna, redovna povratna karta do Požege košta 190 kn, a za Zadar je 180 kn. Naravno, razlika u kilometraži je zavidna, 100 km po smjeru i isto kao što se zna da u gradovima poput Požege ili Nove Gradiške APP nema konkurenciju pa mogu nabijati cijene koliko god hoće. S druge strane imaš idiote u hž-u kakve majka ne rađa i koji su uspjeli oterati sve sa vlaka na bus sporošću putovanja i dizanjem cijena  ::|

actros

Nije problem u preniskoj cijeni, problem je u nedostatku putnika

68 kuna za ovakvu frekventnu liniju od 160 km između dva velika grada, nije ništa senzacionalno ni prenisko, bolje bi bilo reć da je to neki europski prosjek (za takvu vrstu linije!)
Sa ovakvom cijenom, i popunjenosti od 50% prijevoznik će zaraditi otprilike isto kao i na varednoj vožnji iste dužine, tako da ih netriba žalit ;)
...prošla su vremena kad se zarađivalo po čistih par tisuća kuna po svakom polasku, pomnoženo sa 20ak polazaka dnevno  kava

Tomek

Inače Autotrans je poznat još od 90-ih ko nabijač cijena, uvijek su bili skuplji od konkurencije. Ovo snižavanje cijena ni u Hrvatskoj nije ništa novo samo što dosad se nitko nije odlučio krenuti u borbu s Autotransom nego su se većinom borili na Zagreb-Split, a sad kad je netko napao odmah kuknjava..

zlepur1

Da im se ne isplati ne bi vozili.Činjenica je da je i gorivo pojeftinilo i da ima prostora za snižavanje cijena koje su dizane svakim poskupljenjem.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Dreamwalker

Citat: Scarface  u Siječanj 21, 2015, 17:37:12
Ne bojim se ja za ATR i profitabilnost. Dokle god nemaju konkurenciju na otocima Krk, Pag, Lošinj  i Cres i mogu nabijati astronomske cijene dotad će i poslovanje ATR-a biti s profitom. Primjerice, povratna studentska karta do Cresa iznosi 270 kn, dodaj na to 20 kn prtljage (u oba smjera) i eto zarade. O drugim kategorijama putnika ne moram ni govoriti.

Što se tiče APP-a stvar je isto vrlo jednostavna, redovna povratna karta do Požege košta 190 kn, a za Zadar je 180 kn. Naravno, razlika u kilometraži je zavidna, 100 km po smjeru i isto kao što se zna da u gradovima poput Požege ili Nove Gradiške APP nema konkurenciju pa mogu nabijati cijene koliko god hoće. S druge strane imaš idiote u hž-u kakve majka ne rađa i koji su uspjeli oterati sve sa vlaka na bus sporošću putovanja i dizanjem cijena  ::|
Ovo s Požegom se slažem jer se dolaskom Slavonije Busa u gradski i školski prijevoz vidjelo koliko su derali. Što se tiče Autotransa i monopola na otocima, to je sad dvosjekli mač. Koliko sam čuo od lokalnih umirovljenika s Krka, oni imaju besplatan prijevoz po otoku, a i ima zakon o otocima koji mislim otočanima subvencionira prijevoz pa nekom logikom, prijevoz ne bi trebao biti skup. S obzirom u kakvom nam je stanju država, ne znam koliko tih subvencija primaju, a koliko bi trebali primiti.
Što se tiče ostatka gdje ATR ima veliki dio kolača, tu ga dere bez pardona, pa je tako nama iz Zagreba van sezone 2 puta jeftinije presjedati u Rijeci da bi došli do nekog od otoka nego da idemo direktnom linijom, a u sezoni imamo ostale prijevoznike pa se ATR ne treba koristiti. Ali da, sve što si rekao, stoji.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

tramvajac 92

Ima na forumu kako bi se reklo bodula, pa nek oni vele kolko imaju (ako imaju, osim penzića) popust. Da su skupi, jesu, zato i mogu davat 75% popusta na povratnu kartu (da, zbraja se, tako su mi rekli u Autotransu).

Isplativost? Bio je Božić, nova godina i ostalo. Čisto sumnjam da su vozili s kombijem, ili minibusom. Mogao bi se kladit da su čak i biseve slali.

lussin


5AR


5AR

PJ Krk + PJ Cres = PJ Kvarnerski otoci

zlepur1

 o-0Malo off topic ali mislim da će biti interesantno.Izgleda da su u HŽ-u napokon shvatili kako gube putnike zbog autobusne konurencije i previsokih cijena pa su i oni krenuli u damping.Upravo čitam na njihovim stranicama da je od 15.01-31.03 prijevoz srijedom do Rijeke brzim vlakom 30kn u jednom pravcu, a do Splita nagibnim 52 kn.Znači ipak ima prostora za snižavanje cijena.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.