Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

NP-549

Ta dva vrede taman za 6 novih gum

lussin

Prijatelj poslao ovu sliku, vjerovatno mu je pukla guma, ali on nije ništa vidio

5AR

Citat: shef  u Kolovoz 04, 2015, 14:20:42
Vrlo je vjerojatno da će nešto iz Hrvatskog Leskovca u smjeru Škurinja, budući su u suprotnom smjeru otišli Sprinter 1059 i jedan od Dailya serije 120x (ne znam točno koji).
Iz te serije je jedino ostao 1208 a u povratku je već došao Man Lion`s Coach L koji je već u pogonu.

shef

1262 izgleda svježe uređen, shema skinuta, sad je čisto bijeli. Viđen na Rijeka-Vrbovsko.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

lussin

987 viđen pred cca. sat vremena parkiran na autobusnoj u Malom Lošinju s tablom Vrbnik-Rijeka ;D

shef

Čini mi se da ćemo i ovdje morati otvoriti temu reklame i druge improvizacije... Do sada su reklame bile samo na zadnjoj šajbi, a danas vidio 1295 koji ima INA reklamu preko cijele zadnje stijene. Btw, mislim da nismo napisali da su joj negdje početkom ljeta skinuli legendarni kofer i sada je to sasvim obična 412UL.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

i siva jedna 415 GT-HD šta vozi Švicarsku ima INA ulje preko cijele zadnje stranice

tramvajac 92

Nije mi jasna nekad logika prijevoznika danas nešto prije 12:00:
* s Lošinja došla Setra 415, kao ova gore
* iz Baške Cityliner
* iz Novog Vinodolskog niska Setra 3.

U međuvremenu se za polazak priprema Starliner Croatia busa za Crikvenicu  umnik2

lussin

Jučer je krčka 315 HD bila u Lošinju, ne znam je li bila na liniji

Osoblje

Evo jednog super iznenađenja koje smo dobili na naš FB. ATR-ova katica za sve 1271 dobila je sasvim novi izgled. Zanimljivo je da se ni klub ni prijevoznik nisu time (još) pohvalili...





*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Osoblje

Imamo još jednu novost koju smo dobili na FB, ovaj puta izravno s Korčule. Oni koji rade folije za ATR bi mogli imati dobru božićnicu  ;D



*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

lussin

Mogli su barem oprat bus prije nego što su lijepili

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

S-line

Citat: lussinpicollo  u Kolovoz 29, 2015, 13:16:47
Mogli su barem oprat bus prije nego što su lijepili
Oprali su ga, to nije do autobusa, takav je - do folije.
---Setra S317UL---

lussin

A bus tri put tamniji od folije, ili je 1390 krem u originalu