Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

Shole

Dužni su za naljepnice

5AR

Možda štede. Rastrošili su se na ove naljepnice koje su na prednjim šajbama di je bilo prije Eurolines.
A možda će ubrzo pisat bočno nešto drugo. Nešto se šuška o Arrivi DB.

zlepur1

Setra je kraljica buseva, ali zna se za koga je kraljevstvo rezervirano.Danas sam se vozija u Mercedesu troosovincu reg 50x(zaboravija sam rege),Čist , udoban , prostora za noge koliko oćeš.Vozači odlični.Motor radi ko sat.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Majstor

Opet se aktualizira prodaja Autotransa
Arrivi DB ima li šta od toga ?
Samo mi sudite pošteno !

Dreamwalker

Od idućeg tjedna ukida se linija Osijek - Zagreb - Basel. Kaj je toliko loše išlo?
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

shef

1270 nove tablice 397- ZS
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Mark926

Po mojim izvorima navodno je ARRIVA DB kupila Autotrans. Znači čeka se službena potvrda. Ovaj put bi moglo biti za stvarno  rofl

Boki651

Čuo sam da je bilo "veselo" u nedjelju na povratku iz Vinkovaca s utakmice i da su svašta radili po busu pa čak i obavljali nuždu, jer je svako stajanje rezultiralo neredom zbog alkoholiziranosti pa je zaključeno od strane posade da je pametnije nastaviti bez stajanja. U kakvom je stanju autobus, po riječima očevidaca, teško je opisati, a valjda je u ponedjeljak već morao na redovnu liniju.

mate

Ovo mogu potvrditi, posto znam nesto vise, po izlasku na A3 u Županji, stalo se na odmoriste, medutim nastao je dernek... Brzom intervencijom pripadnika MUPa je sprijecen veci sukob, te je donesena odluka da se busevi s navijacimakoji su isli pod pratnjom ne zaustavljaju do konacnog odredista, ne znam o kojim je busevima bio rijec, kako sam cuo 3-4 busa su bila s Armadom u  VK

lussin

Autotrans ponovo vozi školsku liniju Belej-Osor-Nerezine-Mali Lošinj. Autotransport Karlovac odustao

ikar

Citat: lussinpicollo  u Rujan 23, 2016, 22:46:49
Autotrans ponovo vozi školsku liniju Belej-Osor-Nerezine-Mali Lošinj. Autotransport Karlovac odustao

Ista stvar je i na Krku... Školu Omišalj, Dobrinj i Malinska? je ponova preuzeo ATR.

NP-549

#776
Navodno su zamjenili školske prijevozem sa AT Karlovcem.  Ovi njima Krk i Cres/Lošinj,  a Trans njima Dugu Resu.   Da su pametni bi i vojsku zamjenili.  Trans vozi Rijeka-Karlovac pa leži tamo cijeli dan, a Karlovčani voze Rijeka-Delnice    >hammer<

Neznam dal je Karlovac još u okolici Senja ili su i to predali ATR-u

franky

Pratim forum koliko stignem, ali nisam siguran je li netko već pisao pa ako je nek se briše.
U labinski Setru 417 GT - HD su ugradili usb priključak iznad svakog sjedala. Žao mi je što nisam slikao...
Zasigurno dobra i korisna stvar... Ugradili u  mrežicu od zvučnika i sveukupno izgleda gotovo kao serijski

lussin

Čini mi se da je na isti način uređen i 1509. 1420 dobio reklamu na bokovima za konobu Lanterna

lussin

Čini se da je 1242 kod Benza i oni je prodaju