Iveco Urbanway

Autor MAN truck bus, Kolovoz 05, 2017, 17:49:43

jakov5

Na današnji dan prije točno godinu dana provozali su tada novi autobusi marke IVECO tip Urbanway. Njihovi motori od 360ks su se pokazali odličnima na brdskim linijama na kojima većinom prometuju. Mjenjač VOITH Diwa 864.6 se pokazao kao odlična kombinacija dizelskog motora od 360ks i automatskog četverostupanjskog VOITH mjenjača. Kočnice su odlične kao i na prethodnoj generaciji Irisbus Citelis. Posjeduju osim retardera na pedalu i šestostupanjski ručni retarder koji djeluje prilično jako i lako se dozira. Na garažnom broju 403 još uvijek ne radi zadnji display no na ostalim radi savršeno i lako je čitljiv noću i danju. Većih oštećenja nemaju. Klima im je još uvijek odlična i lijepo rashladi prostor na zadanu temperaturu od 24 stupnja Celzijevih.  Pređena kilometraža im iznosi otprilike 120 000km što znači da su dnevno prelazili oko 330km što nije mala brojka. Pokazali su se kao vrlo dobri autobusi no plastika unutra cvili i sistem otvaranja vrata, povlačenje stanične kočnice zatim otvaranje vrata, vozačima se nije dopao kao ni na Citelisima. SECU gumb se nalazi iznad vozačkog sjedišta i prilikom aktivacije se automatski deaktivira nakon određenog perioda. 10 do 15 sekundi. Trenutno najviše prometuju na linijama, 203, 226, 227 i 233. Prednost im je kamera za vožnju unatrag te to znatno olakšava okretanje autobusa na okretištima Vinec i Mihaljevac uz to i njihovih 360ks odradi posao bez problema. Putnici su oduševljeni i nisu jako izgrafitirani. Živjeli i pozdrav!

Autor teksta: BTM
Autor slika: Vozač
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

421

Ovo je iz predgovor testa iz Kamion&Busa, Lastauto omnibusa ili Transportmagazina ???
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

MAN truck bus



@421
Ovaj tekst sam sastavio ja. Nakon čitanja navedenih magazina, došao sam do inspiracije. Dao sam kolegi Jakovu da ga objavi, da vidim kakvi će biti dojmovi i reakcije.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

leonardo123

401, 404 i 405 imaju između prvih i drugih vrata postavljen prozor s pomičnim dijelom. Uočite razliku između njih i 402/403.


man323

Eh, naletio sam na nešto:

Zastupnik Iveca za RH, Autobus d.o.o je "ukrao" slike iz ove teme ( točnije je riječ o slijedećim slikama: 1. post: 2.slika; slika iz 12. posta; i druga slika iz 13. posta) te iste uklopio u dokument sa tehničkim podacima autobusa koji su nudili Libertasu.

Jesu li dotični iz tvrtke Autobus d.o.o Vas pitali za uporabu slika? Ako ne, onda je ovo stvarno primitivno. Autori slika su članovi MAN Truck Bus, smogovci i citaro.

citaro

#170
mene nitko nista nije pitao. mozes li mi poslati link na taj dokument da im posaljem upit mailom?

smogovci.bbb2

Ako im je moja fotografija pomogla da ne prođu na natječaju, neka im ;D hi
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Ivan

Baš glupavo, ako su službeni predstavnik Iveca imaju na raspolaganju službenih proizvođačevih slika koliko god hoće :P ...

smogovci.bbb2

Ja mislim da je njima dovoljan trolist PU-RI-ZG a ovo su se valjda javili reda radi da imaju pokriće da se javljaju na natječaj i u drugim gradovima ali sa figom u džepu
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

garfield

Konačno je proradio stražnji displej na 403! Vidio ga jučer i jutros na 263.

vrba

Danas je 403 bio na 203 i opet mu se pokvario stražnji displej.  rofl

MAN truck bus

#176
I, evo, još jedna obljetnica puštanja Urbanwaya u promet.
Prisjetimo se kako su 5.8.2017. pušteni u promet:
401, 402 na 201-202
403 na 229
404, 405 na 263
IVECO Urbanwayi su pogonjeni 8,7l Currsor9 motorom sa 360ks koji je uparen s VOITH automatskim mjenjačem.
Putnička unutrašnjost se dosta rastresla, ali ih barem grafiteri nisu uništili. Primarno voze liniju 203, a sekundarno 226 i 227. Vozači su u načelu zadovoljni Urbanwayima jer imaju snažan motor koji daje odlične performanse prilikom starta iz stanice, no glavna zamjerka je potrebno aktiviranje stanične kočnice preko zasebnog prekidača te nakon toga moguće otvaranje vrata i naravno optički senzor na vratima koji čini probleme, no s obzirom na to da su se ustanili na linijama sa Svetica (203, 226, 227) putnici su se naučili da se moraju odmaknuti od predmetnih vrata. Većih problema nisu imali osim što je na 401 izmijenjen mjenjač te zadnji displej na 403 povremeno radi, a povremeno ne.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

NP-549

#177
Citat: MAN truck bus  u Kolovoz 05, 2019, 10:43:35
I, evo, još jedna obljetnica puštanja Urbanwaya u promet.
Prisjetimo se kako su 5.8.2017. pušteni u promet:
401, 402 na 201-202
403 na 229
404, 405 na 263
IVECO Urbanwayi su pogonjeni 8,7l Currsor9 motorom sa 360ks koji je uparen s VOITH automatskim mjenjačem.
Putnička unutrašnjost se dosta rastresla, ali ih barem grafiteri nisu uništili. Primarno voze liniju 203 i 263, a sekundarno 233, 208, 201. Vozači su u načelu zadovoljni Urbanwayima jer imaju snažan motor koji daje odlične performanse prilikom starta iz stanice, no glavna zamjerka je potrebno aktiviranje stanične kočnice preko zasebnog prekidača te nakon toga moguće otvaranje vrata i naravno optički senzor na vratima koji čini probleme, no s obzirom na to da su se ustanili na linijama sa Svetica (203, 226, 227) putnici su se naučili da se moraju odmaknuti od predmetnih vrata. Većih problema nisu imali osim što je na 401 izmijenjen mjenjač te zadnji displej na 403 povremeno radi, a povremeno ne.

To su naši imali kad su došli novi, ali je ubrzo deaktivirano jer je vozačima išlo na živce pa se dalo drugačije programirat.  Sad se stanična aktivira automatski kad stisneš dugmić za otvaranje vrata.  Deaktivacija je pritiskom papučice gasa nakon što se zatvore sva vrata.  Senzora nemamo.  Naši su CNG pa se nemože baš 100% uspoređivati,  ali na većini se pojavio problem čestog pucanja rashladnika ulja. Još su pod jamstvom pa ih Autobus d.o.o. mjenja,  al trebalo bi nać uzroke, a ne samo mjenjat.  Također mjenjaju se često i nosači kompresora klime. Isto tako, od završne obrade naveo bi vozački prozor kao teški fušeraj, kao i ventilaciju kod vozača ispod vozačke table na desnoj strani.  Svima su polomljene kopče prozora, neke mjenjane i više puta,  kao i okrugli poklopčići od ventilacije u ravnini desnog koljena vozača.  Upravljačka jedinica klime je montirana na najgluplje moguće mjesto jer ode elektronika čim se samo malo smoči, a nalazi se ispod prozora, koji ne zatvara kako treba iz gore navedenog razloga.

EUROBUSZG

Puno bolji od citelisa ali još daleko od najbližeg Poljaka ili Njemca.U Hrvatskoj je Iveco postao i ostat će veliki igrač pa se nemozemo žaliti jer korupcija igra veliku ulogu u odabiru ovih kanta...

Dreamwalker

Citat: NP-549  u Kolovoz 05, 2019, 10:55:29
To su naši imali kad su došli novi, ali je ubrzo deaktivirano jer je vozačima išlo na živce pa se dalo drugačije programirat.  Sad se stanična aktivira automatski kad stisneš dugmić za otvaranje vrata.  Deaktivacija je pritiskom papučice gasa nakon što se zatvore sva vrata.  Senzora nemamo.  Naši su CNG pa se nemože baš 100% uspoređivati,  ali na većini se pojavio problem čestog pucanja rashladnika ulja. Još su pod jamstvom pa ih Autobus d.o.o. mjenja,  al trebalo bi nać uzroke, a ne samo mjenjat.  Također mjenjaju se često i nosači kompresora klime. Isto tako, od završne obrade naveo bi vozački prozor kao teški fušeraj, kao i ventilaciju kod vozača ispod vozačke table na desnoj strani.  Svima su polomljene kopče prozora, neke mjenjane i više puta,  kao i okrugli poklopčići od ventilacije u ravnini desnog koljena vozača.  Upravljačka jedinica klime je montirana na najgluplje moguće mjesto jer ode elektronika čim se samo malo smoči, a nalazi se ispod prozora, koji ne zatvara kako treba iz gore navedenog razloga.

Loša završna obrada je očito Ivecova stalna greška jer su i naši Urbani došli s fušerajem u interijeru. Treba nadodati da su svima zamijenjena stakla s lijeve strane kako bi dobili još jedan prozor s mogućnošću otvaranja. No, sve u svemu jedan solidan bus i meni je žao što ih nije došlo još barem 15. :)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421