Samoborček - novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:09:41

FitzTN

Danas je jedan od MB Integra naguzio autoškolu kod benzinske Lukoil (ex. Napoli) u Samoboru :D Očito se kandidat/kinja preplašila žutog ili kraja zelenog :D

Majstor

U Samoborcek preselili busevi Kombi-rent Samobor - kupljena firma kpl.
Samo mi sudite pošteno !

FitzTN

Što se desilo sa zidom oko garaže u Samoboru?

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

goranxxx

Citat: Majstor  u Srpanj 26, 2017, 23:14:52
U Samoborcek preselili busevi Kombi-rent Samobor - kupljena firma kpl.
Nije mi jasno kako drzava dozvoljava Grguricu kupovinu firmi, prvo profabus sada Kombi rent Samobor, javna tajna da kasne po par mjeseci sa isplatom place zaposlenicima, pola vozaca im otislo a oni koji ostali rade duple smjene u nikako odrzavanim autobusima, zaposlenici su par goodina dobivali placu iskljucivo na ruke, na banku nista, i kako takva firma moze poslovati i dalje
SETRA 417 HDH

tramvajac 92

Jesi primjetio da su osnovali novu firmu? Vjerojatno radi takih stvari baš.

A uostalom, u ovoj državi sve možeš.  ::|

Shole

Već je i ta u golemim gubicima.  Ali meni nije jasno kako netko uopće može bez pardona jednu firmu likvidirat i otvorit drugu ?? 

sniff

Šta će im Kombi rent Samobor ? Budu slali Translinera na Zg-St ili ?

Poslano sa mog Lenovo A7020a40 koristeći Tapatalk


goranxxx

Citat: sniff  u Kolovoz 03, 2017, 12:06:32
Šta će im Kombi rent Samobor ? Budu slali Translinera na Zg-St ili ?

Poslano sa mog Lenovo A7020a40 koristeći Tapatalk
Treba im samo zbog novih lizinga


SETRA 417 HDH

Dreamwalker

I to je upitno jel firma kupljena jer su svi njihovi autobusi na njuškalu. Vjerojatno je kupljena radi papira kao što je kolega goranxxx rekao.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

tramvajac 92

#895
Postoje javni podaci gdje piše koliki su prihodi, a koliki rashodi (detaljno), a tu samo ukratko za 2017.:

   Ukupni prihodi 41,9  mil kn
-  Ukupni rashodi 39,2 mil kn
= Bruto dobit 2,7 mil kn


Paško

http://zadarski.slobodnadalmacija.hr/zdtube/clanak/id/500055/vozac-autobusa-od-zagreba-do-sibenika-cijelo-vrijeme-tipka-sms-ove-i-telefonira-putnici-prestravljeni

Citat:
VIDEO: POGLEDAJTE IGRANJE SA ŽIVOTIMA NA AUTOCESTI
Vozač autobusa od Zagreba cijelo vrijeme tipka SMS-ove i telefonira, putnici prestravljeni!

Piše M.K.

Foto čitateljica/Zadarski.hr

Vozač na liniji Zagreb - Šibenik cijelim je putem tipkao na mobitel, telefonirao, promatrao dame pored sebe i nekoliko puta skrenuo s voznog traka, te tako dovodio u pitanje živote putnika koje je prevozio - tvrdi jedna od putnica koja je željela ostati anonimna (podaci poznati redakciji). Ona nam je poslala video koji ma dokazuje svoje tvrdnje kao i fotografiju autobusa Samoborček. Dodaje kako se putovanje događalo u četvrtak 13. srpnja u 10.30 sati.

- Vidim da ste objavili članak u vezi panike u autobusu jer je vozač slao sms-ove čitavim putem. Ja imam video, slično se desilo i kod mene na putu Zagreb - Šibenik. Ovo je samo video od 4 minute, ali vozač se tako ponašao cijelo vrijeme od Zagreba do Šibenika. Telefonirao je, slao SMS te gledao dvije dame koje su sjedile do njega, na pomoćnim sjedalima gdje inače sjedi drugi vozač autobusa. Dosta puta je izašao iz svoje trake, bilo je užasno gledajući kako se igra sa životima putnika - napisala nam je čitateljica.
Tvrtki Samoborček obratili smo se kako bi objasnili ponašanje vozača, rekli su nam da im uputimo pitanja emailom. Čekamo odgovore.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

goranxxx

Nije ni cudno posto fali vozaca kolege ovo ljeto cesto voze sami liniju za Sibenik odnosno Split, na rubu su snaga
SETRA 417 HDH

sniff

183 više nije izložbeni primjerak u Njemačkoj, vozi na lokalnim linijama (bar za sada).

smogovci.bbb2

Citat: goranxxx  u Kolovoz 03, 2017, 10:46:51
Nije mi jasno kako drzava dozvoljava Grguricu kupovinu firmi, prvo profabus sada Kombi rent Samobor, javna tajna da kasne po par mjeseci sa isplatom place zaposlenicima, pola vozaca im otislo a oni koji ostali rade duple smjene u nikako odrzavanim autobusima, zaposlenici su par goodina dobivali placu iskljucivo na ruke, na banku nista, i kako takva firma moze poslovati i dalje
HDZ ZNA good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza