Croatia bus - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:00:15

frukec

ZG-5541-ET redovan na Zagreb-Graz

fakincic

upravo na straža 7.30 - zagreb kroz pregradu prošao



BlablaPricasBezVeze

dajte poslikajte novu prugu na Osijek - Berlin !? :)

frukec


tomekk

#919
City iz Čakovca za Zagreb:

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

shef

Konačno da uspijem uhvatit CB sa duplim natpisom

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

fakincic

Danas na Straži. (stajanje do 14.05 u Leskovom Grmu)
17-ica?



mate

Jutros najbrojniji za Sarajevo, s 5 buseva












shef

Neki imaju Panoramu Bus na vratima, neki (još) ne...  ???
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mate

Aha, na nekima je samo PB - Strojarska 12, ili samo CB - Heinzelova 61, dok eto na 0006 stoje oba natpisa, s druge strane bilo je fino vidjet ova 4 Translinera jedan za drugim dok su stajali na granici

Shole

Šta nisi probao uhvatit specijal  -  sva 4 odjedanput, kad ionako nije bilo baš neko vrijeme za slikat

Tomek

Inače baš se vidi da su zadnje dvije tri godine zapušteniji, bez ratkapa, prednja vrata mi se čine blijeđa, baš šteta.

mate

Citat: Shole  u Prosinac 30, 2013, 20:34:01
Šta nisi probao uhvatit specijal  -  sva 4 odjedanput, kad ionako nije bilo baš neko vrijeme za slikat

Pokusao sam, ali su bili u guzvi na granici, s jedne strane su bili drugi busevi, a s druge strane zgrada granice, nikako mi nije uspjelo, a vrijeme je zbilja bilo lose jutros, men se onako na prvu danas cinilo da je 0006 u najboljem stanju od sve cetvorice

frukec

#928
Konačno neko drugi na Graz-Zagreb
ZG-0021-CB




shef

Ko u dobra stara vremena, stanje busa sasvim ok, tabela original CB Rijeka - Zagreb. Samo ova Panorama malo bode u oči, ali morat ćemo se naviknut... :-\

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic