Prošić-bus, Zenica/Biberach (D)

Autor erobuss, Siječanj 15, 2008, 16:36:55

mate

Troosovinac danas kod GP B.Brod, bio je pun...


busfan

Jel bio jos jedan, posto na tabli pise bis?

mate

Citat: busfan  u Prosinac 05, 2009, 14:39:38
Jel bio jos jedan, posto na tabli pise bis?

Ne znam, a bas sam bio pricao s ovim vozacem sto je na slici, on mi je rekao da su puni a i sam sam se uvjerio, mozda je ovo od prije, jel bi onda jos jedan bus bio s njime, a ovdje nije bilo dodatnih buseva, ali po prici ljubaznog vozaca ovo je zagrijavanje za nadolazece blagdane :)

mate

Danas kod GP Sl.Brod ovaj MB Tourismo registracija CW NE 30, inace bio je bis Tourlineru, koji je prosao desetak minuta ranije, na liniji Sarajevo - Emden
slika mi je malo losije ispala zbgo pjesaka koji su zasmetali >:(


mate

Danas bijeli Tourismo na liniji Sarajevo - Emden


mate

Danas 2 busa na liniji Sarajevo-Emden...
Prvo



i


mesinovic

#21
Evo vozni park (njihova stranica)
http://www.prosicbus.com/busses.php

The_Dubster

ma imaju oni još puno više autobusa nego što je ovdje prikazano

amar

i imaju stvarno dobar vozni park, svaka cast ... juce ovaj merc pred hotel sarajevo parkiran ...

kilometar

Prošić je firma sa dugogodišnjom tradicijom.Stvarno,dobar i stabilan poduzetnik.Respekt.........

mate

Evo sivi Tourismo danas ode za Emden


elvis

#26
Za ovu Setru sam mislio da je davno prodata,ali jos je tu,autor je ispisan na slikama,i ovim putem mu se zahvaljujem sto mi je dopustio da objavim ove slike ovdje :)



DANI

prvo moram rec: svaka cast za takvu firmu  , zasto su aman i u njemackoj aktivni posto ja znam sta to znaci zato sto ja zivim u becu i tu je stvarno super ak se ima makar 2-3 autobusa pa tam napravit firmu.. more mi mozda njeko rec koliko autobusa imaju i koje sve linije voze.. aman imaju uvijek putnika ak se jednom pogleda na njihov vozni park;)... od kad ima ta firma ? ..

mate


max

Prosli tjedan na polasku iz DE. jedan od troosovinaca se zapalio. Jel neko zna nesto vise. ??? :(