Čazmatrans - linije

Autor mate, Svibanj 11, 2009, 21:25:32

mate

jutros

Gbr.316 - B.Greda - Sl.Brod
Gbr.296 - Knezevo - Zagreb
Gbr.301 - Zagreb - Osijek - Zagreb
Gbr.300 - Zagreb - Beograd - Nis

i tomo nece gbr.446 bit u nedjelju na direktnoj liniji iz Osijeka za Zagreb, nego jedan drugi bus.. ;)

tomo

Citat: mate  u Studeni 20, 2009, 12:14:46
jutros

Gbr.316 - B.Greda - Sl.Brod
Gbr.296 - Knezevo - Zagreb
Gbr.301 - Zagreb - Osijek - Zagreb
Gbr.300 - Zagreb - Beograd - Nis

i tomo nece gbr.446 bit u nedjelju na direktnoj liniji iz Osijeka za Zagreb, nego jedan drugi bus.. ;)
why??  :'(

mate

Razlog ne znam zasto nece gbr.446 ici direkt u nedjelju, ali malo cu ti pomoci, danas bus koji je krenuo ovih trenutaka direktno za Osijek, ce vracati u nedjelju direktno za Zagreb, pa sad ces vidjet o kojem se busu radi...

tomo

Citat: mate  u Studeni 20, 2009, 15:59:17
Razlog ne znam zasto nece gbr.446 ici direkt u nedjelju, ali malo cu ti pomoci, danas bus koji je krenuo ovih trenutaka direktno za Osijek, ce vracati u nedjelju direktno za Zagreb, pa sad ces vidjet o kojem se busu radi...
a to je onda sad ova nova direkt linija koja ide samo petkom paralelno sa busom za Kneževo  ;)

mate

Citat: tomo  u Studeni 20, 2009, 16:12:30
Citat: mate  u Studeni 20, 2009, 15:59:17
Razlog ne znam zasto nece gbr.446 ici direkt u nedjelju, ali malo cu ti pomoci, danas bus koji je krenuo ovih trenutaka direktno za Osijek, ce vracati u nedjelju direktno za Zagreb, pa sad ces vidjet o kojem se busu radi...
a to je onda sad ova nova direkt linija koja ide samo petkom paralelno sa busom za Kneževo  ;)

Upravo tako, jedan bus (uglavnom katni) ide za Knezevo, a ovaj direktno autoputem za Osijek...a polasci su u 16 iz Zagreba ;)

driver

Gospodo vidi se da je čazmatrans na slavoniji daleko ispred konkurencije. stalno uvodi neke novitete na linijama naravno sve po zakonu.
vidi se da imaju pravog čovjeka na slavoniji kojeg eto i osobno poznajem.

mate

Citat: driver  u Studeni 20, 2009, 19:40:52
Gospodo vidi se da je čazmatrans na slavoniji daleko ispred konkurencije. stalno uvodi neke novitete na linijama naravno sve po zakonu.
vidi se da imaju pravog čovjeka na slavoniji kojeg eto i osobno poznajem.


driver u pravu si Čazmatrans rastura sto se tice Slavonije, i organizacija je stvarno na najvisem nivou, tako ce bit i u nedjelju...a čovjek koji je zato zaduzen, uvijek daje svoj maksimum da svi putnici budu zadovoljni i to tako uvijek bude, nikad nema problema sto se tice mjesta u busevima, zato sto je sve jako dobro organizirano... :)

tomo

Citat: mate  u Studeni 20, 2009, 19:45:16
Citat: driver  u Studeni 20, 2009, 19:40:52
Gospodo vidi se da je čazmatrans na slavoniji daleko ispred konkurencije. stalno uvodi neke novitete na linijama naravno sve po zakonu.
vidi se da imaju pravog čovjeka na slavoniji kojeg eto i osobno poznajem.


driver u pravu si Čazmatrans rastura sto se tice Slavonije, i organizacija je stvarno na najvisem nivou, tako ce bit i u nedjelju...a čovjek koji je zato zaduzen, uvijek daje svoj maksimum da svi putnici budu zadovoljni i to tako uvijek bude, nikad nema problema sto se tice mjesta u busevima, zato sto je sve jako dobro organizirano... :)

slažem se s tobom, ali moram pohvaliti i odabir voznog parka jer nerijetko nedjeljom ulete i novi Citylineri i nove Setrice.... s obzirom da je cijena vlaka i busa iz SB (bez povlastica) gotovo identična razumljivo je zašto putovati busom... ali oni koji kao i mi volimo buseve znamo s čime ćemo putovati.... inače mate, kolika je cijena karte u jednom smjeru do Zagreba (što se tiče ČTR-a)? 100-tinjak kuna? ima li kakva povlastica za studente osim popusta na povratnu kartu 20%-25%?

mate

Citat: tomo  u Studeni 20, 2009, 21:39:48
Citat: mate  u Studeni 20, 2009, 19:45:16
Citat: driver  u Studeni 20, 2009, 19:40:52
Gospodo vidi se da je čazmatrans na slavoniji daleko ispred konkurencije. stalno uvodi neke novitete na linijama naravno sve po zakonu.
vidi se da imaju pravog čovjeka na slavoniji kojeg eto i osobno poznajem.


driver u pravu si Čazmatrans rastura sto se tice Slavonije, i organizacija je stvarno na najvisem nivou, tako ce bit i u nedjelju...a čovjek koji je zato zaduzen, uvijek daje svoj maksimum da svi putnici budu zadovoljni i to tako uvijek bude, nikad nema problema sto se tice mjesta u busevima, zato sto je sve jako dobro organizirano... :)

slažem se s tobom, ali moram pohvaliti i odabir voznog parka jer nerijetko nedjeljom ulete i novi Citylineri i nove Setrice.... s obzirom da je cijena vlaka i busa iz SB (bez povlastica) gotovo identična razumljivo je zašto putovati busom... ali oni koji kao i mi volimo buseve znamo s čime ćemo putovati.... inače mate, kolika je cijena karte u jednom smjeru do Zagreba (što se tiče ČTR-a)? 100-tinjak kuna? ima li kakva povlastica za studente osim popusta na povratnu kartu 20%-25%?

E ovako...odabir biseva i ostalih buseva koji su nedjeljom redovni je za svaku pohvalu...
a cijene karata na relaciji SB - ZG su sljedece - 97 kn jedan smjer, te studenti imaju 40 % popusta na povratnu kartu (116 kn + 6 kn kol.usluge = 122 kn povratna SB - ZG - SB) i prtljaga je besplatna za studente...brodski studenti su to prepoznali i zbilja cijene to jer znaju uvijek da ce usluga biti na razini :)

mate

Danas me je iznenadila velika guzva na brodskom kolodvoru, a radilo se o studentima koji su isli za Zagreb, iskreno danas nisam ocekivao toliku guzvu, ali ljudi iz Čazmatransa (tj.gospodin koji je zaduzen za biseve iz Broda) su imali i spremno rjesenje za danasnju situaciju, te su bila 2 bisa u 17.55 uz redovni bus...dakle danas je ovako izgledalo...

Polazak 16.45 - Gbr.299
Polazak 17.55 - Gbr.188 (redovni) + Gbr.442 (bus1) + Gbr.297 (bus2)
Polazak 19.30 - Gbr.309 (bus1) + Gbr.189 (bus2) + Gbr.358 (direktna linija OS - ZG)

uz to su bili jos Gbr.316 na liniji Zagreb - Zupanja, te Gbr.350 na liniji Zagreb - Knezevo...
evo dvije slike prije polaska u 17.55





stvarno svaka cast Čazmatransu na opet odlicno odradenom poslu :)

tomo

Čestitke i od mene.... samo ovaj mi Euroliner baš i nije previše jasan (piše u popisu voznog parka ex Valjan kojeg nemamo uopće "zabilježenog" fotkom.).. ali mi se ni ne čini baš kao bus na međužupanijskim linijama.... ovak okvirno podsjeća me na Panturistovog Eurolinera kojeg su u početku "silili" na liniju do Zagreba kako bi ga isprobali.... hm... mate pomagaj, znam da ti imaš informacije iz prve ruke  ;-) pozzz care

mate

tomo imas sliku ovog Eurolinera, bas sam ga ja slikao kad je bio bisirao u Brodu, a ima i jos nekoliko slika od drugih kolega forumasa ;)
on ti je iz PJ Kutina, bus nije uopce los izbor, bio sam malo zagledao unutra, te je za ovakva bisiranja sasvim dobar, cak nema ni problema sto se tice spremanja prtljage (a bome bude dosta toga)...

tomo

Citat: mate  u Studeni 22, 2009, 20:40:53
tomo imas sliku ovog Eurolinera, bas sam ga ja slikao kad je bio bisirao u Brodu, a ima i jos nekoliko slika od drugih kolega forumasa ;)
on ti je iz PJ Kutina, bus nije uopce los izbor, bio sam malo zagledao unutra, te je za ovakva bisiranja sasvim dobar, cak nema ni problema sto se tice spremanja prtljage (a bome bude dosta toga)...
budem sad pregledao...koja je toča stranica.... a za pretljagu, to se podrazumijeva jer i ja sam nosim barem jedan kofer i ruksak barem i to svaki vikend na mojoj relacijij, a da ne govorim za Zagreb hehehhe...bilo bi nelogično računati organizatorima linija minimalno 2 kofera po putniku što se tiče studentskog kapaciteta....

Classic

Citat: tomo  u Studeni 22, 2009, 20:33:59
.. ali mi se ni ne čini baš kao bus na međužupanijskim linijama....
Čini ti se...Imaju u RJ Zelina jednog N 316 K (garažni broj 455) taj gotovo najčešće drži linije za Zagreb koje isto spadaju u Međužupanijske a i ovog 442 sam viđao na Međužupanijskoj liniji Zagreb - Bjelovar...ima njih često i posvuda... :)

mate

Eto tomo vidis da su ti Eurolineri dosta zahvalni busevi, te uopce nisu losi za bisiranje, studenti su uvijek zadovoljni, a mislim da je to najbitnije, zar ne :)