Cosmos, Obudovac

Autor lav, Lipanj 11, 2008, 20:49:05

busfan

Moguce da ova nije njihova, samo da voze na njihovu koncesiju za Bec. Cini mi  se da i na vratima pise Cosmos ali nije bas kao na ostalim autobusima

Jesi li vidio da li ima putnika?

mate

po onom sto sam vidio bilo je dosta putnika, posto je ovo slikano nedaleko od GP Sl.Brod...vidio sam da su svi putnici morali radi kontrole izaci van...e sad ako ovo nije njihova setra slobodno nek se prebaci gdje treba...

mate

Skyliner 501-T-084 na liniji za Bec


Berlingo

Vidio sam taj bus oko 15.00 na zagrebackoj obilaznici.

mate


mate

Danas ova Setra na liniji Bosanski Samac - Bec


kilometar

Čini mi se da je na ovoj liniji za Beč velika konkurencija.Tamo gotovo svi "veći " ali i "manji" voze!!!

kilommteri

Ima li ko ovdje od Cosmos-a da nam kaze koja je cijena Karata za Wien , nemoj samo ti busfan,kilometar ,da sacekamo da se javi neko od Cosmos-a ,Hvala :D

busfan

Citat: kilommteri  u Prosinac 15, 2009, 19:20:04
Ima li ko ovdje od Cosmos-a da nam kaze koja je cijena Karata za Wien , nemoj samo ti busfan,kilometar ,da sacekamo da se javi neko od Cosmos-a ,Hvala :D

Ne znam koliko je katra(moguce da je 40eur ;) ), ali znam da ih ljudi iz Bijeljine i Brckog uglavnom izbjegavaju sto ne idu na Orasje, vec obilaze na Brod, pa samim ti put duze traje

mate

Danas na liniji B.Samac - Wien


busfan

Ovo je novitet, ja sam ga vidio prije cca mjesec dana u garazi na sredjivanju. Nisam bas ljubitelj ovih autobusa :-\
Jel bilo sta putnika?

mate

Citat: busfan  u Veljača 10, 2010, 14:35:19
Ovo je novitet, ja sam ga vidio prije cca mjesec dana u garazi na sredjivanju. Nisam bas ljubitelj ovih autobusa :-\
Jel bilo sta putnika?

Pretpostavljao sam da je novitet, zbog novih registracija, a sto se tice putnika nekih 15ak-20 ljudi je bilo sigurno, mozd cak i vise ;)

busfan

Citat: mate  u Veljača 10, 2010, 14:42:00
Citat: busfan  u Veljača 10, 2010, 14:35:19
Ovo je novitet, ja sam ga vidio prije cca mjesec dana u garazi na sredjivanju. Nisam bas ljubitelj ovih autobusa :-\
Jel bilo sta putnika?

Pretpostavljao sam da je novitet, zbog novih registracija, a sto se tice putnika nekih 15ak-20 ljudi je bilo sigurno, mozd cak i vise ;)

Hvala na odgovoru, proslu srijedu je vozila 315HDH

busfan

Evo opet 315HDH, juce otisla za Wien. U extra stanju, a stara najmanje 15god ;)

kilometar

Cosmos stvarno dobro održava buseve.Svaka čast!