Autoprijevoz Moro

Autor CroHerc, Ožujak 17, 2009, 17:38:03

CroHerc

Autoprijevoz Moro d.o.o.
Stolac, Humska 111B





Autoprijevoz Moro Jetlyner sa novijom maskom .               Autor : Mbf@

CroHerc

#1
Čini mi se da oni imaju nekoliko Sokobus-eva .  Vidio sam jednog blizu Stoca.

elvis

pravo ime firme koja je vlasnik ovih buseva je Autoprijevoz Moro,a ovi su kupljeni iz Gold trans,ali nije im jos zamjenjena reklama

steyr1985

Citat: elvis  u Travanj 23, 2009, 17:00:22
pravo ime firme koja je vlasnik ovih buseva je Autoprijevoz Moro,a ovi su kupljeni iz Gold trans,ali nije im jos zamjenjena reklama
E sada da li je Autoprijevoz Moro ili Moro Bus

elvis

ja sam u Stocu vidjao Autoprijevoz Moro,eh sad moguce je da je promjenjen naziv u medjuvremenu

CroHerc

Mislim da je naziv   "AUTOPRIJEVOZ-MORO" d.o.o. Stolac vlasnik Robert Moro .

Vozi lokalne linije .

steyr1985

Mislim da lokalne linije održava RENER Stolac a oni se bave  školskim prijevozom na području općine Stolac.

elvis

u Stocu rade Bregava-trans,RENER, i Moro,a ko sta vozi ti ne bih znao reci

CroHerc

Danas sam u Čapljini vidio još jednog Sokobusa , ovaj je bjeli i odlično izgleda ( na vratima ima mali natpis ) .
Zapravo neznam jeli drugi možda su onog obnovili . 0naj je bio neka smeđe zlatna boja . ;)

CroHerc

Parkiran na stadionu Bare u Čitluku ........................557-A-967.....................

............................

Man lion's coach

#10
Evo jos jedan premjerno na forumu ;)

912-E-606

Man lion's coach

#11
Evo da nesto i ja kazem o AP Moro
Vozni park im se sastoji od 6 autobusa

2-Eurobus Soko
   912-E-606
   557-A-967

1-TAM

1-Iveco

1-Neoplan Jetliner

1-Mercedes benz sprinter 313CDI
   K00-O-927


Zasad znamo da se firma bavi prevozom djaka u opstini Stolac i da radi neke vanredne linije...u slucaju da dobijemo neke informacije ovaj post cemo editovat....

Bijeli soko ima 2 vrata dok ovaj crveni ima 3 vrata, zamjerka ovom bijelom autobusu sto je previse bucan, ivecu je izvadjen motor prije par sedmica, TAM  je minibus neznam tacno koliko sjedista ima, a u zadnje vrijeme neoplana nevidjam...

Man lion's coach

Slika nije nesto, posto imamo jako malo slika o ovom prevozniku svaka slika je dobro dosla....brzopotezna ;D

Lokacija:Stolac

blla

Druže malo si neupućen sto se tice trenutnog voznog parka, jer nesto je otislo a nest doslo.
sto se tice voznje linija takoder si neupucen..
ako te zanimaju slike od cijelog voznog parka mozes dobiti, ali cemu??????

Man lion's coach

E to je sto sam ja vidio i znam sigurno sta voze ono sto nisam siguran nisam ni pisao, zato bi vas zamolio da napise te nesto o linijama i voznom parku, naravno ako nije problem....Hvala!