Pitanja korisnika i obavijesti moderatora

Autor manoplan, Prosinac 04, 2007, 18:55:56

tomekk

Dobro jel ovo fejs il šta? Previše si dopuštate. Tema je pitanja, a ne chat tako da ne spamajte. Posljednje upozorenje.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tramvajac 92

Kad ste već zapeli, galeriju ne možete gledat ako niste ulogirani i nemate bar 1 post na željeznicama, kao i još neke teme.

sniff

Citat: tomekk  u Svibanj 26, 2016, 22:17:38
Dobro jel ovo fejs il šta? Previše si dopuštate. Tema je pitanja, a ne chat tako da ne spamajte. Posljednje upozorenje.

Posljednje upozorenje pred baniranje? ;D

Neće me biti preko ljeta 40+ dana pa neće biti ni suvišnih komentara ;)

STress

Nisam primijetio da je netko pitao, pa valjda muči samo mene...  ???

Kad sam odlogiran, uredno vidim sve avatare. Kad se ulogiram, vidim samo defaultnu sivu glavu. Kako doma, tako i na poslu. U čem je problem?

tamlover

Za početak probaj ovako:
Profile
Account settings
Modify Profile
Look and Layout
i tu imaš opciju da ti se ne prikazuju avatari, ako je označena kvačicom onda u tom grmu leži zec
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

STress

Riješito, zahvaljujem...  hi

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

MAN truck bus

Kako riješiti ovo
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

sniff

@Man truck bus-jel' imaš antivirus?
@Evo opet mene yahoo Piše na sažetku da imam 49X postova,a kad ih pregledm piše 512,sad 513.Kakav je štos u pitanju?

MAN truck bus

Citat: sniff  u Lipanj 10, 2016, 20:45:03
@Man truck bus-jel' imaš antivirus?
@Evo opet mene yahoo Piše na sažetku da imam 49X postova,a kad ih pregledm piše 512,sad 513.Kakav je štos u pitanju?
Me sve radim preko iPada ili mobitela ali se problem riješio za 2 dana.  umnik2 byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Paško

Citat: sniff  u Lipanj 10, 2016, 20:45:03
@Evo opet mene yahoo Piše na sažetku da imam 49X postova,a kad ih pregledm piše 512,sad 513.Kakav je štos u pitanju?

Ne računaju se postovi u svim temama, npr. u Humoru i sličnim
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

sniff

Slikam s Canon fotoaparatom.Kad prebacim slike na komp,čiste su-nisu mutne,u rezoluciji 3072X2304.Kada ih stavim u privitku na forum,mnogo su lošije kvalitete.Koji vrag?

Paško

Sažimanje u puno manju rezoluciju (1024x768) foruma definitivno će ti smanjiti kvalitetu. Prije postanja, sam sliku smanji u 1024x768 (u nekom programu, npr. Photoscape)  i kvaliteta bi trebala ostati ista. hi
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

sniff

Tnx,baš sam primjetio kad sam prije uploadao. :D

MAN truck bus

Zanima me može li me netko od admina moderatora sa starog foruma odobrit član sam kao zet2345 on meni govori da trebam čekati odobrenje osoblja foruma. :( Pomozite miiiiiii. byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"