Vincek – fotografije

Autor Tomek, Srpanj 12, 2008, 14:32:18

Tomek

Vincek d.o.o.
Završje Podbelsko 6, Radovan
tel. 042/201-828
www.autobusi-vincek.com



Ovaj prelijepi Travego ulovljen jučer na odmaralištu Ravna Gora


5AR

U ponedjeljak je išao na Cres a jučer je vozio po Krku.


Alex


Kočijaš

Ovaj Starliner od Vinceka ulovljen na stadionu Ajaxa u Amsterdamu!
travego  :-)

Alex


Neo

je zakon

Ivan1983


Kočijaš

Ovaj Iveco je u voznom parku Vinceka vec od 6 mjeseca-bio je i na maturalcu u Španjolskoj.Solidan auto... ;)
travego  :-)

Kočijaš

#8
Citat: Zetovac  u Studeni 17, 2008, 10:35:59
Prinova u voznom parku


Taj bus je prodani,a kupljen je još jedan Travego
travego  :-)

Kočijaš

travego  :-)

erobuss

Citat: Kočijaš  u Ožujak 02, 2009, 21:47:25
Taj bus je prodani,a kupljen je još jedan Travego

Šta su ovo lijepili naprijed???  ::|

zlikowszky

Citat: Kočijaš  u Ožujak 02, 2009, 21:47:25


Hmmmmm, gdje sam već ono videl stilizirani varaždinski stari grad na busu???? ::| ::|
Zgodno, ali već odavna potrošeno.....
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tomek

Meni je ovo super, bus mi izgleda prekrasno. Nek samo Vincek stavi stari grad kad tvrtka kojoj je to bio simbol propada i ima samo bijele autobue bez ikakvog posebnog loga.

Kočijaš

Citat: Tomek  u Ožujak 02, 2009, 23:08:18
Meni je ovo super, bus mi izgleda prekrasno. Nek samo Vincek stavi stari grad kad tvrtka kojoj je to bio simbol propada i ima samo bijele autobue bez ikakvog posebnog loga.
Potpuno se slažem i nije potrošeno,stari grad Varaždin postoji stoljećima i još će dugo biti simbol grada Varaždina,a tvrtka koju su upropastili (AP?!-između ostalog i mnogi šoferi koji su bili guzolisci pok. Biškupu ,a sada tuže bivšu firmu,tkz."prva liga" i koji nisu dali drugim poštenim vozačima niti blizu-ali otom -potom)ne zaslužuje da ima taj prekrasan znak,pa zašto to sad nebi bilo na prekrasnom i dobrom Travegu!!!!Zato-svaka čast!!!
travego  :-)

zlikowszky

Nisam rekel da ne valja ili da ne stoji lijepo niti da mu tam nije mjesto. Nisam ni rekao da to taj Travego ili Vincek ne zaslužuje. Nisam ni veličal AP (bože sačuvaj), niti umanjival Vinceka. Rekao sam samo, da je s vizualnog stajališta, ta ideja već viđena. I potrošena.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....