Posebne vožnje

Autor nukleusri, Prosinac 06, 2007, 15:40:49

NP-549

A  Opatija?  Ča nisu trebali vozit iz Adriatica?

mannas

661 ispred hotela Ambasador

Boki651


ikar

Noćas i tokom noći sa subote na nedjelju posebne vožnje linije 32 iz Opatije za Rijeku u 01.30 i 02.30. Voziti će 422.

ikar

Danas je neki noviji SL283 (686-700) vozio gradske čelnike na otvorenje radova tunelskih priključaka sa D404 prema Tovar centru. Sutra u novinama zanimljiva slika kako stoji na južnom portalu tunela.

shef

#35
Citat: ikar  u Svibanj 30, 2008, 22:52:40
u subotu masa ugovorenih vožnji (15 autobusa) za Brod na Kupi + ostali izleti + aerodrom.  
683 3 dana Zaton, 681 3 dana Stubičke toplice, 685 3 dana Lošinj, 682 Poreč sub, Pazin ned.....
Ovo je čista potvrda onog o čemu sam negdje davno na starom forumu pisao. Nadam se da i ovo netko čita i da će razmisliti o ideji da se makar na leasing uzmu dva-tri visokoturistička autobusa (nešto kao Lion's Coach ili Tourismo, iz donjeg cjenovnog razreda). Vjerujem da takvi ne bi gasili motore, budući da na području naše županije praktično osim Autotransa (koji je skup, a u sezoni nema ni dovoljno vozila) i Pu-Me gotovo i nema pristojnog vozila novije generacije za povremene i ugovorne prijevoze - čast izuzecima.
Ovih dana vidim da za naše riječke agencije masovno voze privatnici iz Istre, pa u zadnje vrijeme čak iz Zadarske županije.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Posla ima ko u priči, ali samo proljeće i ljeto.  Ali je činjenica da bi trebalo uzet 5 komada SÜ313 za aerodrom, a radnim danom mogu vozit linije,  i ko šta je Shef rekao dva, tri malo bolja autobusa, jer Regio baš i nije za duže ture.  Za po Istri, do Zagreba ili Like, i to je to.  Sve dalje su muke Tantalove po putnike.
P.S.  Neki dan je bila Kartulina z MIK-a na KanalRi i bila je razglednica iz 1998.  Na Čavle ih je dopeljao O303 BRIMCO.  Sjećate se tih plavo-bijelih buseva?  Mislim da je imao još TAM 260a119TK, i sve skupa nije dugo trajalo.

shef

Imali su onaj Ernst Auwärter o404 metalik sivi sa roza crtama što je sad kod nekog privatnika u ZG, mislim da se zove Bedž.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Evo ga (izvor: Novi List, foto Sergej Drechsler):


U tunelu usred mraka sija...(ups, pogrešna pjesma) Povremeni Prijevoz
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

nukleusri

685 sa svojim šoferom, viđen oko 12:30 ispred banke na Marinićima (ex-stanica) s upaljena 4 žmigavca  ??? bez ikakvog natpisa na displeju
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

ikar

695 danas Aerodrom opet  ;D

kico101

650 danas vozio učenike OŠ Pećine u Brod na Kupi.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

Nažalost, idiotski Clio s pojavio baš u "pravom" trenutku  >:(
Citaro u školskom prijevozu (tabla dignuta sprijeda i straga i Povremeni prijevoz na displeju):
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ikar

Stigla novogradnja u Lenac. Voze 4 busa iz 3.Maja!!!

Danas išli ujutro u 595, 500, 455 i 616.

kico101

Citat: ikar  u Lipanj 11, 2008, 20:07:37
Stigla novogradnja u Lenac. Voze 4 busa iz 3.Maja!!!

Danas išli ujutro u 595, 500, 455 i 616.
Popodne viđen i 620.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.