Banja Luka

Autor tamlover, Studeni 14, 2008, 22:50:06

Majstor

PITANJE
Jel zna tko u BiH ima Daf-ove na Plinski pogon  / Van Oudsen čini mi se /
Samo mi sudite pošteno !

shef

Koliko znam Den Oudstene sigurno imaju Tuzla i Zenica, ali ne na plin, bar koliko se da po slikama zaključiti.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Hugo Buss

Do I understand it correctly that there are Gas Den Oudstens in Banja Luka? If so, is there anyone who has a picture? Thanks from Holland.

goran051

Citat: shef  u Rujan 29, 2009, 07:27:51
Koliko znam Den Oudstene sigurno imaju Tuzla i Zenica, ali ne na plin, bar koliko se da po slikama zaključiti.
I Banja luka ima takav jedan bus Den Oudstene  na gas, vozi na liniji broj 10 autobus.stanica -obilicevo. pozdrav

mmarko


Majstor

Poz to je jedan od već tri takva u Bočac toursu u vrlo dobrom stanju 2000.godište a sa tim su stigli stigli još i 215HdH/3 , 315 HD GT i jedan mali O404 za linije van BiH / Srbija i Crna Gora te povremeno Hrvatska i Austrija /
Stvarno ozbiljan prijevoznik koji cijeni posao kojim se bavi
Bravo  ;)
Samo mi sudite pošteno !

elvis

Majstore jedna ispravka i jedno pitanje:

- u pitanju je 315 HDH/3,neko je vec pisao to

- jesu li prodali razbijeni 0404 RHD ???

Majstor

Naravno  lapsus 3 setra
Mislim da nisu spremali su se popravljati bili u Zg po neke dijelove za 404
Samo mi sudite pošteno !

Boki651

Bočac tours ima najbolje buseve u BL, to je definitivno. Očuvani, uredni,ušminkani,pravi pristup JGP-u.

Oni imaju i svoju turističku agenciju i nekoliko turističkih buseva, pretežno voze Crnu Goru. Što se tiče turističkog prijevoza, jak konkurent im je Smiljić, također firma iz mjesta Bočac, 30 km južno od BL

Majstor

Bočac pojačava turizam sa još jednom Setrom S315 GT-HD / stiže /
i Big tours je iz Bočca / sami prevoznici u selu /
Samo mi sudite pošteno !

Boki651

To za Big Tours nisam znao, sad znam  ;D

Svakako poduzetničko selo, nema šta. ;D

Iako mislim da Big Tours nije baš za usporedbu sa Smiljićem i Bočac Toursom.

Majstor

Naravno samo spomenuo zbog lokacije ima jos neki manji prijevoznik
Samo mi sudite pošteno !

Boki651

UUU vidim da je ova tema poprilično zamrla, pa evo da je malo oživim. Prilažem svoje fotozabilješke od prije 15-ak dana. Koliko sam uspio primjetiti u proteklih godinu dana, nije se baš nešto previše nabavljalo. Sve je otprilike isto, jedino me Bočac uvijek iznenadi nekim busom.

Evo fotki


Ovo spada u novitete jer ga prošlih godina nisam viđao, nisam uspio vidjeti koji je prijevoznik, i da li uopće prometuje na gradskim linijama, jer u trenutku kada je prošao na tabeli je pisalo "Prevoz za vlastite potrebe", ali u svakom slučaju jedan od novijih primjeraka na BL cestama

















mmarko

#28




MILCHO

Čiji je onaj žuti MAN Lion's City? Jeli Bočac Tours ili...?