Modeli Hrvatskih tvrtki u H0 - prerade

Autor zlikowszky, Studeni 29, 2007, 23:09:22

zlikowszky

#15
U setrama sam se usavršio. Šalu na stranu, najteže je dok napravim prvu grafičku pripremu. dalje je već brže...

Sve ide osim MB O305. :D :D
Jesam ti reko da sam opt skinuo decale :-[
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

brzi

Citat: zlikowszky  u Srpanj 10, 2008, 15:45:55
U setrama sam se usavršio. Šalu na stranu, najteže je dok napravim prvu grafičku pripremu. dalje je već brže...

Sve ide osim MB O305. :D :D
Jesam ti reko da sam opt skinuo decale :-[

kome O305?  ;D što je sada...ako ne ide ostavi ga ti onako kako je bio...ustvari javi mi na PP što mu bi...

brzi

Citat: zlikowszky  u Srpanj 10, 2008, 13:41:51
I Presečki Setra S215HD. Ovaj je bus rashodovan i stoji u Presečkovoj garaži u Velikom Trgovišću. Služi za čerupanje rezervnih dijelova.
Na žalost, i moj model je pretrpio pad pa će ga trebati malo na limariju..


Ne pita ja što bi tvojoj 215HD,nije je valjda već mali dohvatio  ;D

zlikowszky

Ha, ha, nije mali. Ja sam zaebo stvar....
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

brzi

Citat: zlikowszky  u Srpanj 11, 2008, 20:12:20
Ha, ha, nije mali. Ja sam zaebo stvar....

znam da ti ova sljedeća rečenica neće biti utjeha,ostala mi je u sjećanju iz srednje škole,a rekla ju je jedna starija profesorica:"...kada dugo vremena radiš isti posao moraš očekivati svaša pa tako i nezgode".Tako i ti,koliko ti ih je pošlo kroz ruke,jedan je morao ovako proći  ;)
Hmm,gledam ovu rečenicu i razmišljam znači li to da i ja mogu to očekivati  ;D   ::| nadam se ne  :D
btw nadam se da ova 215hd spada u one do 10.00€  ;)

Eurobus av120

jel može netko napraviti Presečkov Eurobus ? ako može, koliko bi otprilike bila cijena, za mene naravno  ;D

brzi

Citat: Eurobus av120  u Srpanj 12, 2008, 21:22:00
jel može netko napraviti Presečkov Eurobus ? ako može, koliko bi otprilike bila cijena, za mene naravno  ;D

Eurobus...heh teško ćeš naći nekoga tko će ti ga napraviti  :-\ postoji par osoba u Hrvatskoj koji izrađuju modele,a jedan kolega iz Splita je bio je imao u planu napraviti Eurobusa u mjerilu 1:43...e sad ako bi i našao nekoga tko bi mogao cijena bi bila poveća...jer na internetu sam viđao modele 1:87 koji se izrađuju ručno po cijeni od 90€ tako da ovaj bi sigurno dosta više koštao...

zlikowszky

Eeee, liješo bi bilo imati AV120 u vitrini, ali čini mi se da od toga još duuugo nebu niš.
U međuvremenu, Setra S215HD presečki je gotova.




I već vozi noćnu liniju..


Model mi je simpatičan, ali prototip je doživio zlu sudbinu...garaža Veliko Trgovišće:
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

brzi

Moram priznati da mi je ovo najljepši HR model!!!Nego daj mi reci kako si sredio krov?Koliko sam vidio bio je zgužvan?Kako si ga ispeglao?
btw kako ti se čine retrevizori koje si dobio uz 215HD,malo (pre)veliki,a? ;D

zlikowszky

Ovu sam setru dobio džabalescu, tak da na žalost nije bilo retrača..
Što se tiče popravka, malo ljepila i stavio sam je da cijelu noć stenje pod knjigom. Više je ni vrag ne rastavi ;D
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

brzi

dvije Setre su zavšile i kod mene:



hvala zlikowszky

zlikowszky

večeras sam se počastio s malo vremena i dovršio ove ljepote. Naravno, dani i dani priprema, prethodili su konačnom proizvodu. Vidite koliko je sati, i tek sam sada dovršio ova dva busa. Na Tourismu su decali još mokri. Pa evo ih:



By zlikowszky
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

setra


mansg313


goranxxx

Zašto niti jedan nema retrovizore? :'( :'( :'(, inače svaka pohvala na trudu!
SETRA 417 HDH