Nesreće i oštećenja Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 30, 2007, 22:18:57

EUROBUSZG


Intouro

Čuo sam navodno da se neće radit, a umisto njega ce vozit #266, citaro koji isto prije par godina nastradao u omišu.

RV

Pa sta ce sa njim? U djelove ka #239? U njega je nedavno ubacen kompletno novi motor, a i steta je vjerojatno na levelu ko i na #266 prije par godina u Omisu, osim ako se sasija ili nesto drugo nije sj*balo

Paško

Pa mogu ti reći da je ovo prvi od ovakvih sudara nakon kojih sam ozbiljno pomislio hoće li se bus popravljati jer je šteta dosta velika. Još dodaj na to da uskoro dolaze novi obavezni rashodi. A u #232 je nedavno ubačen novi motor, ne ovaj (osim ako je i u ovaj pa sam zaboravio).
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

man323

#724
City je puno više nastradao nego Citaro prije nekoliko godina, tako da #230 više nećemo viđati na cestama.
Prednji je kraj pošteno nastradao, cijeli prednji dio stoji ukrivo.
Ovo se vrlo vjerojatno može popraviti, ali to sve zavisi o Prometu.

@amfan: uz 232, koji je nedavno dobio novi motor, #229 je prije nekoliko godina također dobio novi motor dok je još bio pod garancijom.

RV


Sule

Upravo objavljen video na FB stranici "Vatrogasci - Oni su naši Heroji" požara na prometovom autobusu MAN regio ako se ne varam na Trogirskom kolodvoru.

https://www.facebook.com/114615762032068/posts/1391341261026172/

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk


RV

Taman da ću objavit, preduhitria si me... #247 je u pitanju, video sa Prometne zgode i nezgode na FB

https://www.facebook.com/prometnezgode/videos/765218313985512/


XDonald

Zadimio je i prvi Regio, to nisan ocekiva ...
Prvo mi je palo na pamet posto je ovaj #247 u Trogiru odavno da je on mozda losije odrzavan nego ovi drugi regiji.


Paško

https://dalmatinskiportal.hr/vijesti/pozar-na-kolodvoru-nikoga-od-putnika-nije-bilo-u-autobusu--direktor-prometa-pohvalio-vozaca/56886

Citat:POŽAR NA KOLODVORU Nikoga od putnika nije bilo u autobusu, direktor Prometa pohvalio vozača
Vatru su brzo ugasili djelatnici Prometa

Prigradski autobus kojega je zahvatila vatra na trogirskom stajalištu star je 12 godina, a nakon što se utvrdi zbog čega je planuo i popravi, vratit će se u funkciju.

Otkrio nam je to direktor Prometa Miroslav Delić koji je i ovom prigodom istaknuo prisebnost vozača, kao i činjenicu što u trenutku požara nije nitko bio u autobusu.

- Vozač je po dolasku na kolodvor primijetio da nešto nije u redu, a nakon nekoliko minuta izbio je požar gdje su instalacije. Nikoga nije bilo od putnika unutra, vatru su gasili djelatnici Prometa, a brzo su stigli i vatrogasci - opisao nam je Delić.

Očevid će pokazati zašto je planulo, 'na prvu' se čini zbog instalacija u dijelu gdje je motor.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

Od gustog crnog dima ne vidi se skoro vatra, ali kad san malo bolje pogleda ima je itekako.
Ako je na vrijeme ugašena ne bi  smilo biti većih problema.

Teško je reći jesu li instalacije(ako su uzrok) problem neodržavanja, ali ono je općenito katastrofalno u cijeloj firmi.
U Trogiru možda i osnovno pošto i nema tehničkih uvjeta za to.

Premlad je to bus sa vjerovatno manjom kilometražom pa bi mogao i možda novi motor dobiti.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

XDonald

Sa fb stranice Prometne zgode i nezgode.
#222 je puklo staklo a za Citara ne znam...

Intouro

Vidi se crvena plastika po podu, znači citaru svjetlo stradalo.

Intouro