Nesreće i oštećenja Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 30, 2007, 22:18:57

XDonald

Izlazeci u rikverc ga je skupio. Nista toliko strasno, oba ce provozat do kraja tjedna, ako ne i prije.

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

man323

Citat: XDonald  u Siječanj 14, 2020, 20:51:57
Izlazeci u rikverc ga je skupio. Nista toliko strasno, oba ce provozat do kraja tjedna, ako ne i prije.

Citaro neće sigurno jer ide u Jollya, računaj koji tjedan dana...

RV

#738
#233 danas na Šolti, srećom bez teško nastradalih
Navodno je lik sa 180km/h dolipia u autobus

markost

#739
Danas vozi normalno . .

lions classic

#740
GB 22. Ima oštećenja i dalje od šoferovog prostora po vanjskoj oplati nije dakle samo vanjska stijenka od šoferovog prostora nego i dalje prema kraju jako ružno za vidjet al to se garant neće popravljati...

Paško

Navodno je šteta na Regiju #247 jako velika, možda i 200 tisuća kn, pa je upitno hoće li ići u popravak.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Sule

I to taman kad su ga otplatili jer je to bus koji je kupila opcina Seget.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk


Intouro

Citat: lions classic  u Siječanj 15, 2020, 20:27:15
GB 22. Ima oštećenja i dalje od šoferovog prostora po vanjskoj oplati nije dakle samo vanjska stijenka od šoferovog prostora nego i dalje prema kraju jako ružno za vidjet al to se garant neće popravljati...

Uvik kad vidim autobus neki, uvik gledam kutove autobusa, neznam zašto i nekidan sam vidio #022 i vidia sam to ispod prozora, danas sam ga vidio i vidio sam to oštećenje u produžetku, i mogu reć, vidia sam #022 i prije sudara i poslije sudara dosta puta, vjerovatno bi i to oštećenje primjetia, ja mislim da je to oštećenje naknadno nastalo.

Paško

Prije nekoliko dana u garaži su se sudarili #316 (krenuo previše u rikverc) i još jedan bus, ne znam koji, možda #315. Svakako, na #316 razbijeno je stražnje staklo zajedno s plastikom ispred displeja.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

Citat: amfan  u Siječanj 16, 2020, 19:28:08
Navodno je šteta na Regiju #247 jako velika, možda i 200 tisuća kn, pa je upitno hoće li ići u popravak.
Kasko osiguranje.??
Do koliko godina starosti Promet plaća kasko.
Šteta će biti za Regia velika jer je dosta očuvan i ima malo km...
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.


XDonald


RV

https://www.dalmacijadanas.hr/prometna-nesreca-u-splitu-sudarili-se-bmw-i-prometov-autobus

Citat:PROMETNA NESREĆA U SPLITU Sudarili se BMW i Prometov autobus
Sudar se dogodio nešto prije 21 sati

U četvrtak navečer, nešto prije 21 sat, dogodila prometna nesreća u Ulici Domovinskog rata u Splitu, u blizini Sukoišanske.

Prema informacijama naših čitatelja, sudarili su se osobni automobil marke BMW i Prometov autobus.

Nastala je materijalna šteta. Oštećen je prednji dio BMW-a, a manja šteta zabilježena je na stražnjem dijelu autobusa.

Prema neslužbenim informacijama, ozlijeđenih nije bilo, a promet se odvijao normalno.

Paško

https://www.dalmacijadanas.hr/kaos-u-prometovom-autobusu-nadrogirani-muskarac-s-jointom-u-ustima-pao-i-razbio-staklo

Citat:KAOS U PROMETOVOM AUTOBUSU Nadrogirani muškarac s jointom u ustima pao i razbio staklo

Sve se zbilo nešto prije 12 sati u samom centru Splita
Autor: D.D. / Foto: D.D. -
15. veljače 2020.

Čitateljica Dalmacija Danas čiji su podaci poznati redakciji danas je svjedočila poprilično uznemirujućem događaju u autobusu Prometa u Dubrovačkoj ulici.

Nešto prije 12 sati u autobus broj 9 je ušao muškarac od oko 40 godina koji je, kaže, bio vidno nadrogiran.

– Kad je ušao u autobus imao je 'trubu' (joint) u ustima, ponašao se nervozno i buljio u druge putnike. Sjeo je i podigao noge na rukohvat, pa kad je u Dubrovačkoj ulici vozač skrenuo, muškarac je pao i polomio pregradno staklo. Komadi stakla pali su po čovjeku koji je sjedio ispod njega, ali srećom radi se o staklu koje se rasipa, pa ga je samo ogrebalo na par mjesta – priča nam čitateljica nevjerojatnu priču iz centra Splita koja se dogodila u subotu ujutro.

Jedna od putnica je nazvala policiju koja je razgovarala s vozačem i putnicima. Čovjek na kojeg je palo staklo do tada je već otišao dalje, a drogirani muškarac pobjegao.

Iz PU splitsko-dalmatinske potvrdili su nam da su dobili dojavu o ovom događaju.

– Dobili smo informaciju da se nešto prije 12 sati jedna osoba naslonila na pregradno staklo i da je staklo puklo. Osoba nije divljala, nije bila agresivna i nije radila probleme, odnosno nije bilo narušavanja reda i mira, već se naslonila i staklo je puklo. Pošto je čovjek otišao pokušat ćemo ustanoviti njegov identitet i obaviti razgovor – kazali su nam kratko iz PU splitsko-dalmatinske.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!