GPP - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:26:04

D@ny

To bi bio pucanj u nogu samo takvi, u naredna tri izbora bili bi invalidi  >hammer< zato si nijedna gradska vlast to ne smije dopustiti ako imalo misli na svoje fotelje.

Frik85

#166
Divjak uvjek priča jedno a radi drugo. Nek samo pita z Berlin kak stoji Firma u stvari neka samo  dojde na misao da  bi  nešto kupiti.  Pa ja mislim,da ne bi dočekal  subute na poziciji direktora Arriva Hrvatska

Renault25

I na kraju glas razuma gradonačelnik GPP, nuije na prodaju.
http://www.glas-slavonije.hr/388412/1/Vrkic-Uvazavam-Arrivu-ali-GPP-zasad-nije-na-prodaju
Doduše ima komentatora primjerice Goran Vojković na indexsu koji bi vrlo rado sve privatizirali i lobiraju za vaučerizacije, otpuštanje vozača i uzimanje samovozećih vozila.

Frik85

#168
Haha ova je jaka da gradonačelnik nezna,da se mu firma prodaje. Znači Divjak je opet badave lopetal


Paško

Baci malo pogled na prijašnje postove, nije GPP-ov nego od Kroko tradea.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

EUROBUSZG

Znam ali imaju GPP boje i bili su u njihovom voznom parku neko vrijeme do dolaska novih manova!

axxor

Za tu cijenu su ga mogli i kupiti, a ne plaćati mjesečni najam

Renault25

Citat: axxor  u Veljača 09, 2019, 14:26:16
Za tu cijenu su ga mogli i kupiti, a ne plaćati mjesečni najam
Onda bi ih jeftinije došlo, doduše cijena je smiješno mala, a kilometraža je relativno mala. Kroko turs je samo zato i nabavio gradske autobuse da ih može GPP-u iznajmljivati.

Paško

I još su ih mogli trampiti staro za novo ;D

Koji su sve točno autobusi rashodovani? Ažurirat ćemo popis voznog parka.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

axxor

znam za 37 i 38 da jesu, ali 31, 33, 35 i 36 ne znam, a lista voznog parka osim toga je ažurna

D@ny

#176
Možete brisati 33 i 38, ostali su još 31,35,36 i 37.

Mark926

Gdje je #48? ??? ne viđam ga na ulicama

Mark926

Citat: Mark926  u Veljača 11, 2019, 21:40:12
Gdje je #48? ??? ne viđam ga na ulicama
i ugledam ga danas na Josipovcu  glavauzid ;D

Paško

#179
Više ne voze za GPP pa neće škoditi njihove slike dok još jesu. Od Krpana na Phototrans.eu: #64, 68, 69, 70, 71









Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!