Gradska i prigradska stajališta 2

Autor kico101, Studeni 21, 2007, 22:01:20

ikar

Evo par mojih sa današnje vožnje na 22 pa nek se iskoriste ako neko misli da valjaju:

Panorama (A-smjer)


Autoremont (A)


Dugana (A)


Jurdani pošta (A)


Breza (A)


Klana 1 Kalužica (A)


Klana pošta (B)


Breza (B)

MAKI

Bože mili stanica O.Š Pećine skoro uvijek je prazna ako treba netko izić i to je to ili evuntualno dva do 3 čovjeka.
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

ikar

Malo su se zaj****i. Ovo je stanica Z. Kučića II, III je zadnja kod kbr-a 5.

Berlingo

Na novom ugibalistu kraj dvorane na Zametu je napokon postavljena tabelica s oznakom linije 2A.To sam uocio jos u subotu a na mojim slikama od cetvrtka je nije bilo.Samo da podsjetim dvorana je otvorena jos 11.rujna!U smjeru grada je ni danas nije bilo.Zar se na Zametu bas sve mora povrsno raditi?

tramvajac 92

Citat: Berlingo  u Listopad 20, 2009, 18:35:37
Na novom ugibalistu kraj dvorane na Zametu je napokon postavljena tabelica s oznakom linije 2A.To sam uocio jos u subotu a na mojim slikama od cetvrtka je nije bilo.Samo da podsjetim dvorana je otvorena jos 11.rujna!U smjeru grada je ni danas nije bilo.Zar se na Zametu bas sve mora povrsno raditi?
Ne samo na Zametu nego i u cijeloj našoj državi nažalost

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

kico101

#67
Dopunjena tablica sa novim podacima:

http://kico101.webs.com/Stajalista.xls
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

echo

Citat: Berlingo  u Listopad 20, 2009, 18:35:37
Na novom ugibalistu kraj dvorane na Zametu je napokon postavljena tabelica s oznakom linije 2A.To sam uocio jos u subotu a na mojim slikama od cetvrtka je nije bilo.Samo da podsjetim dvorana je otvorena jos 11.rujna!U smjeru grada je ni danas nije bilo.Zar se na Zametu bas sve mora povrsno raditi?

Nije to ništa, na predzadnjoj stanici od 2a (u istom smjeru) već više od 10 godina stoji tabela:

2a Z Zamet
6 Krnjevo NN

Berlingo

Tocno Echo.Danas sam je promatrao i radi nje prosao tamo.Koliko je tocno tamo to ces ti bolje znati.Preko linije 6 je bila zaljepjena ona narancasta trakica ali klinci su je valjda skinuli. Znaci i tu se skrtarilo ako se trakice lijepe.Nisam htio slikati tu sramotu.Po meni je dosla iz Candekove. Zasto, to valjda znaju samo strucnjaci u Troleju.Ne brini,nestat ce i ona jer kriza je i ovakav 2A nece dugo.U M.O.Zamet su davno digli ruke od svega a u Troleju nisu sposobni povezati jedan dio grada sa svojim centrom najbrzom vezom.Dobro je sve dok ne ode 2A gore do Plodina (bivsi TUS).
Oprostite za O.T. u zadnjim recenicama.

kico101

Citat: Berlingo  u Studeni 01, 2009, 20:11:22
Evo jos dvije pa ti Kico procjeni.Diracje i Zametska.
Ubačeno. Thnx. :)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

Teta Roža - istok



Kumičićeva - zapad



Piramida - Pećine



Sušački neboder
KREPAT MA NE MOLAT !

LuckyLooser

Vidim da ovih stajališta nema u tablici.
Brešca (Brgud-Mune). Zapravo djelomično točan naziv, jer je ovo stajalište i za smjer Brgud- Rijeka.


Zvoneća (zapad)


Perka (zapad)


Brešca (istok). Ima već slika na popisu, ali je ovo stajalište novouređeno. Bilo je već i vrijeme. Nekoliko mjeseci za uredit jedno pišljivo križanje i stotinjak metara ceste.

Bari

Kvaternikova (istok)



Kvaternikova Tihovac (istok)



Kvaternikova Tihovac (zapad)



Podvežica centar (istok)



Podvežica centar (zapad)
KREPAT MA NE MOLAT !