Unutrašnjost autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 22:19:31

markost

Citat: maky  u Ožujak 02, 2008, 21:44:30
Citat: markost  u Ožujak 02, 2008, 21:24:47
Ona siva stolica u zadnjem redu g.b. 169 ka da je stolica sa Poljuda.   :D :D
Ma da stvarno!
Nisam ni išao za tim!  ;D
Vjerojatno i ovdje trebaš nositi novinu sa sobom ako želiš sjesti...
Samo da mi je znat odakle im ????????

maky

Fenomenalno vozačko okruženje u MAN-u SG 220 g.b. 680:






Unutrašnjost:





NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

torrente

-ja znam maky da je tebi guštija se vozat u ovakvim bučnim makinjama,al viruj mi da ih vozit nije lako a naročito ovog 680 :P
-a nije ni ovom sholetu baš ugodno čini mi se ....pogledaj kako čvrsto drži volan da mu nebi proplesa po skliskoj cesti :-\

maky

Istina, meni je gušt vozat se u Sanosima koji imaju lijep zvuk,  a i u  starim Avtomontažama jer imaju legendaran zvuk. Uživam u njima koliko još mogu.

Međutim, šta se tiče ovog  g.b. 680, koji nema originalni MAN motor kao sve ostale Avtomontaže, nego od Mercedesa, on mi doslovno para uši. Zvuk je užasan, a shole nema radio, nego "snađi se druže"!

A volan je držao čvrsto, jednom smo se malo zaletili, ali je prebacilo na crveno, jer ipak je ovaj sa falša motorom  malo trom, pa smo morali naglo kočit  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Samo da mi je znat kako se izgulila ona stolica iz drugog reda u prednjem dilu autobusa.Ma i onako ima previše sidala u to busu.he,he

mainz

U Mainzu su autobusi uvik čiste! Ako je na sidu jedna rupa ili ako su i šarali jednu crtu, onda to njemci ODMA makne!

maky

Lukzuzna unutrašnjost g.b. 140. Stvarno je  dobro zamišljen, debela tapecirana sjedala, tapecirani bokovi,  sve obloženo lijepim drvom, kantice za smeće...




Aha! Ja mislim da u ovom mogu uživat samo Splićani i nitko više u Hrvatskoj! Sjedala na zglobu! Oduvijek su me oduševljavali ovi  Vetteri, šteta šta je sad ostao samo još ovaj jedan. inače kad se vozite na ovim sjedalima, izgleda vam kao da ste pijani, nalazite se na ničijoj zemlji, točno između 2 svijeta, ni naprijed, ni nazad...


A danas je za Koprivno vozio g.b. 214 čija me unutrašnjost lijepo iznenadila. Bus uopće nije neudoban, jak (310 KS), ručni mjenjač, klima, zvučnici kroz cijeli autobus, vrlo dobar...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Unutrašnojst "konektora" g.b. 204  ;D 



NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Idemo malu igru igrati... Ajmo pogađajte, koji su ovo autobusi i g.b.?



NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Prvi je MB 0305G,možda g.b.117,a drugi mi se čini MB345g ne znam g.b.

maky

Citat: markost  u Ožujak 20, 2008, 22:17:14
Prvi je MB 0305G,možda g.b.117,a drugi mi se čini MB345g ne znam g.b.
Pvi je MB O305g, međutim nije g.b. 117, ali je tu negdje...

Dok drugi nije MB O345 G

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Vidi se da se u zadnje vrime ne vozim baš busevima :-[ .Možda g.b.118

maky

Citat: markost  u Ožujak 20, 2008, 22:29:50
Vidi se da se u zadnje vrime ne vozim baš busevima :-[ .Možda g.b.118
Vidi se vidi, jer nije ni g.b. 118  :)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Odustajem,ali je ili 119 ili 120.

maky

Citat: markost  u Ožujak 20, 2008, 22:33:18
Odustajem,ali je ili 119 ili 120.
Hehe, još da je tražit joker pola - pola...

Ali nema potrebe, ima bar jedan uočljivi detalj preko kojeg se može vidjeti koji je autobus, ali nećemo sad o tome, neka čujem druge  hoće li pogodit prvu, a i drugu sliku.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!