Groblja autobusa i napušteni autobusi

Autor maky, Siječanj 06, 2008, 21:04:28

actros

#150
TAM 190 u selu Kljake:


Shole


BERKHOF

Ove dubrave sto su na Sirobuji kod betonare su  bivša auta Montenegro expresa a zanima me dali neko zna kada su one došle u Split.

shef

Već smo zaključili da nemaju veze sa Montenegroturistom
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Paško

#154
Da, bile su od Marjan toursa ex Dalmacijaturist - pogledaj petu stranicu teme.
TAM kojeg je Actros stavio bi trebao biti 232A12 od Salonatoursa.

Mene zanima zna li netko nešto više o ovom Fiatu? Znamo kako je završio(tužno), ali jel netko zna kad i kako je došao u Ogorje, koji je to model i tako dalje? Piše na njemu NK Split, jel to bio njihov bus?

Citat: shef  u Srpanj 03, 2012, 16:32:33
Ovu sliku sam "posudio" (nadam se da se neće ljutiti) sa foruma teretna-vozila.com, slikano je u mjestu Ogorje.

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

shef

Ne vidim koliko je dug, ali po nekim omjerima rekao bih da je 308 Menarini. Naravno Fiat.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

actros


actros

Dvi slike iz Kaštela;

Tamić:


maškarana Zastava (ex Clissa):

mate

Jedan oldtimer u krugu bivse Veterinarske stanice u Sl.Brodu


Paško

#159
Mercedes O302. Mislio sam prvo da je to ovaj, ali taj je (bio?) daleko kraći: http://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=11545.0
Vjerojatno je ovaj - slike u oglasu su s našeg foruma: http://www.njuskalo.hr/autobusi/mercedes-o302-oglas-16531281
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Sule

Slike posuđene sa druge teme valjda se nece ljutit. :)

Ostaci nekadasnje velike Livanjske firme cekaju svoje rezanje na nekom otpadu u Brezi

Scania


TAM-ne znam tocno koji bilo ih je puno

Isti bus kad je tek bio kupljen i dan kada su ga vozili iz dvorista garaze Livnobusa


Neoplan cityliner


Jos jedan


Neoplan skyliner


Avtomontaza


I jos jedan sivi TAM do kojeg se nije moglo doc ali vidi se dio njega kroz stakla ostalih buseva.



I jos su dva MAN-a od avtomontaze ostala ispred gataze Livnobusa koji su napravili par miliona kilometara znam iz prve ruke posto ih je moj otac vozio ;)

Paško

Citat: brzi  u Srpanj 13, 2008, 12:22:34
pitanje za staije forumaše,a i one koji znaju  ;)
na ovog smo busa ja i brat naišli u jednom starom građevinsakom poduzeću,nedaleko od Splita:

Isti ili isti takav autobus bio je ovaj Renault Saviem SC 10 ex Lyon:


Saviem SC10 Ex Lyon 3660  à Zagreb Avril 1999b by Alain Mugica, on Flickr
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Lion's Driver

#162
Siroboja, Split

Paško

Materada kraj Umaga prije 11 godina - MAN SL 200, a logo na njemu mi se čini Slavnikov:


last stop by Igor Karče, on Flickr
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

zlepur1

Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.