Promet Makarska - razno

Autor miky, Prosinac 18, 2007, 15:31:43

shef

Taj Citaro je parkiran U Kukuljanovu kraj Rijeke
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Lion's Driver

Eto, to je najvjerojatnije taj koji je za ovog nažalost propalog biznismena. Ima li slika gdje?

podgora2

Imali jos koja prinova osim ove 2 petice,planira stogo uzest za skolu jer su ove setre vec izvritle svoje.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk


Lion's Driver

Opet ti   klinac nema za sad ništa gradskih... ne vidim smisao tih tvojih "glupih" pitanja... kad se pojavi bilo šta znat će se... miruj i čekaj!!!  >hammer<

mate

A kolega, il imas od doticnog glupa pitanja ili novosti s FBa... a nikako vijesti s terena koji je ovih dana krcat...

Citiram poznatog mislioca JJ: "Nu ti nedilje..." i nadodajem svoje aparat u ruke i na teren ;D

Shole

Jednom je izjavio da je sezona prošla, a sad kad je špica valjda nemrda izkuće

Dreamwalker

Citat: podgora2  u Kolovoz 08, 2018, 01:48:04

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ovo quotano je jako bitno. Iza ovog koda se skriva jedan stroj s kamerom od 20 MP.
Pljuje se po MTBu, a čovjek po najvećim vrućinama ide i slika. Doprinosi forumu. Iako ima i on svojih muha, kao i svi mi, treba mu skinut kapu. Mate slika isto po slavonskoj, ali i zagrebačkoj vrućini s upola lošijim mobitelom. Moj izgrebani mobitel ima samo 5 MP, izašao je još davne 2014. godine. Ne slikam puno jer i ono što slikam, zbog loše kamere ne ispadne dobro. No trudim se. 20 MP mogu samo sanjati. Kao i mnogi od nas, vjerujem.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

podgora2

#427
Citat: Lion's Driver  u Kolovoz 05, 2018, 22:18:50
Eto, to je najvjerojatnije taj koji je za ovog nažalost propalog biznismena. Ima li slika gdje?
Evo slika autor  gorgoroth

Majstor

Jel se prodaje
Zna li tko ?
Samo mi sudite pošteno !

lussin

Citat: Dreamwalker  u Kolovoz 08, 2018, 14:49:29
Moj izgrebani mobitel ima samo 5 MP, izašao je još davne 2014. godine. Ne slikam puno jer i ono što slikam, zbog loše kamere ne ispadne dobro. No trudim se. 20 MP mogu samo sanjati. Kao i mnogi od nas, vjerujem.
Priča mog života, kad odem slikat prvo molim boga da kamera uopće funkcionira

Lion's Driver

Preksinoc nastradala prigradaka Setra 315ÜL u Dugom Ratu... 195CA... razbijen branik, maska i desni far  :'( inače najbolja...najočuvanija prigradska Setra

podgora2

Citat: Lion's Driver  u Kolovoz 12, 2018, 11:39:47
Preksinoc nastradala prigradaka Setra 315ÜL u Dugom Ratu... 195CA... razbijen branik, maska i desni far  :'( inače najbolja...najočuvanija prigradska Setra
Steta meni je najlipsa i od svih trica koje ima Promet.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk


Lion's Driver

Ne citiraj zadnji post!

Popravit će je. Nije neka šteta.   ;)

podgora2

MA-429-AL isa na liniju sta vozi sinj St-du a MA-580-BK je na liniji Ma-Sarajevo.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk


XDonald

U jednoj Setri 315 UL, nisam gleda reg... da nije minjala kojeg splitskog Regia pa vako izgleda  ;D