Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

shef

563 nova reklama cijelom dužinom vozila: Imex banka
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ikar


Shole

Izgleda da je sektor oglašavanja malo zasukao rukave.  U zadnje vrijeme se pojavilo dosta novih reklama. I običnih i onih preko cijelog autobusam i to uglavnom firme koje do sad nisu imale veze sa Autotrolejom

kico101

667 ima otisnut garažni broj na lijevoj strani između prve i druge osovine, ali na sredini visine oplate ( kao što je na SL283 ), a ne dolje kao na ostalima.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

nukleusri

446 dobio reklamu (manju, samo dio 'uzima') na dijelu poslije harmonike sa desne strane busa nisam vidio čiju   ::|
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

Krpan


kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

613 ima nekakvu ogromnu plavu reklamu Aquatech ili tako nekako
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

echo

Citat: shef  u Travanj 17, 2008, 12:04:23
613 ima nekakvu ogromnu plavu reklamu Aquatech ili tako nekako


Zar nije "Euronics"?



shef

Jest, jutros sam skužio, na lijevom boku je Aquaetech, na desnom Euronics - sve skupa Elektromaterijal
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Tek sam danas vidio, 656 je dobio natrag davno izgubljenu zvijezdu na nosu
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

451 - nova verzija reklame Tele2->mafijaši (ne operater, reklama  :P )
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

Citat: Kiki273  u Svibanj 06, 2008, 11:42:10
588 dobio display  ::| :o ???
Da li je to početak modernizacije displaya na svim SU240 ili samo eksperiment tipa 602?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Dino

Citat: shef  u Svibanj 06, 2008, 11:30:49
451 - nova verzija reklame Tele2->mafijaši (ne operater, reklama  :P )

Čini mi se da sa strane piše "Bolje u busu , nego u bunkeru" lol

ikar

594 od danas bez reklame. 588 vozi okolo sa tabelama usprkos displeju.