Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

MAKI

Zakon mu to stoji,ali meni je puno bolja reklama od 670.
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

#362
Citat: shef  u Veljača 18, 2012, 17:52:29
Nowość !!!!
Po meni dosad najbolja izvedba allover reklame na Trolejevim busevima. Prednja maska je bordo boje ( koliko ja znam, trenutno jedini bus, osim 680, koji naprijed nije narančasti ).
Da li je netko vidio kako izgleda prednja maska od 702 ( žuto ili je ostao original ).
Sve pohvale za ovaj potez ( nadam se da je i financijski dobar ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Mirta

Nikad ne reci:"Nikad!".

NP-549

#364
Da,  od naprijed je bordo



A vratili su se konačno i zubi na 670


sve u svemu 

tramvajac 92

Meni nije jasno zašto nema garažnog broja naprijed na busu (doduše ne znam kako ih se parkira u garaži, al mi je logično da bus gledaš od naprijed kad ga tražiš u garaži; osim ako ima svaki bus svoj točno određeni parking)
Ova bi reklama (za pivo) bila još bolja da je na nekom Citaru s klimom, da ne kvare otvoreni prozori..

kico101

Garažni brojevi su nalijepljeni nisko dolje uz prenja vrata i s druge strane. S obzirom da prednja vrata moraju biti dostupna za ulaz, vozač kada priđe vratima vidi broj i to je, po meni sasvim dovoljno. Ionako većina vozača prepoznaje autobuse i bez gbr.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

U garaži se parkira prema dnevnom izlazu. Prvi u redu idu prvi van itd.

kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Shole

Da, činjenica je da postoji garažni broj sa svih strana osim naprijed, a ta je stvarno najbitnija. Osim što ga ne vidiš ujutro na parkingu, ne vidi ga ni onaj što toči gorivo kao ni onaj u kanalu. Stvarno bi trebao jedan broj ko u Dubrovniku, mali ispod šajbe na sredini

Boki651

Fantastična izvedba reklame na 708 -ici, vidio sam ga jutros, odličan posao je napravljen.

Iako, meni osobno i dalje ima primat Conecto sa zubima.  ;D

Thommo

Novo-oslikana 708-ica karnevalsku šihtu je vozila na 2-ki, uhvaćena na privremenom sjevernom koridoru.




kico101

Netko će reći da cjepidlačim, ali nikako ne mogu razumjeti zašto je toliko teško bilo nalijepiti žutu naljepnicu na prednju stranu od 702? Osobito stoga što je reklama jednostavna bez prevelikog broja nijansi ili crtarija kao na 670. 708 je pun pogodak, ali očito mora biti fušarenja, da se uobičajeni standard zadovolji. Šteta.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

Jutrošnji novitet s Facebooka:




Da, da, 703!
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

Ima neki poseban razlog što reklame preko cijelog busa idu samo na Citare prve generacije ili?  :)
KREPAT MA NE MOLAT !